• Informacje na temat:

  michael brandon aktor

Artykuły na temat: michael brandon aktor
 • Brandon Lee: Zginął na planie filmu

  Gdyby żył, w sobotę, 1 lutego świętowałby 55. urodziny. Synowi legendarnego Bruce'a Lee - Brandonowi - nie dane było przebić popularnością ojca. U progu kariery, w trakcie prac nad filmem "Kruk", został śmiertelnie postrzelony przez kolegę z planu. Miał 28 lat.

 • Michael Massee: Nie żyje aktor, który zastrzelił Brandona Lee

  Aktor Michael Massee, który na planie filmu "Kruk" przypadkowo zastrzelił gwiazdę obrazu - Brandona Lee - zmarł w wieku 61 lat.

 • Marlon Brando doprowadził Michaela Jacksona do łez. Poszło o zarzuty pedofilii

  Według ujawnionych informacji przez podcast "Telephone Stories: The Trials of Michael Jackson" Marlon Brando w 1994 roku rozmawiał z prokuraturą w sprawie Michaela Jacksona. Aktor miał w tym czasie wspomnieć o pewnym spotkaniu w Neverland, podczas którego wokalista został doprowadzony do łez. Wszystko przez niewygodne pytania ze strony aktora, które dotyczyły wykorzystywania nieletnich.

 • Oficjalny Superman

  Potwierdziły się nieoficjalne doniesienia, że Supermana w piątej kinowej opowieści o "człowieku ze stali" zagra Brandon James Routh. Reżyser obrazu "Superman Returns", Bryan Singer ( "X-MEN 2" ), wyrusza w przyszłym miesiącu do Australii i rozpoczyna realizację jednego z najbardziej oczekiwanych filmów ostatnich lat.

 • Emmy 2018: 22. nominacje dla "Gry o tron"

  Co roku nominacje do nagrody Emmy wzbudzają wśród fanów seriali spore kontrowersje. Choć wiadomo, że każdy widz chciałby zobaczyć swoich ulubionych aktorów odbierających najważniejszą wśród amerykańskich wyróżnień nagrodę, to nie sposób nie zauważyć, że w tym roku Akademia Telewizyjna pominęła sporo osób i seriali, które na Emmy z pewnością zasługiwały. Klasycznie nie zapomniała jednak o "Grze...

 • W łóżku z Sharon Stone i Sofią Vergarą

  Pamiętamy go z tytułowej roli w "Bartonie Finku" braci Coen (nagroda aktorska na festiwalu w Cannes w 1992 roku), ale John Turturro to nie tylko wybitny aktor, lecz również ceniony reżyser. Na festiwalu Camerimage odebrał Specjalną Nagrodę dla Aktora i Reżysera oraz zaprezentował swój nowy film - komedię "Fading Gigolo" (w polskich kinach na początku 2014 roku).

 • "Wstyd": We Fuck Alone

  ..."Wstyd", drugi film Steve'a McQueena, autora głośnego "Głodu", okrzyknięty został jednym z najbardziej kontrowersyjnych obrazów ostatnich lat. To portret uzależnionego od seksu mężczyzny. Michael Fassbender, odtwórca głównej roli, zdobył za tę odważną kreację nagrodę dla najlepszego aktora na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.

 • Dla kogo Złote Maliny?

  Komediowy aktor Adam Sandler, który jest również producentem filmowym, scenarzystą i muzykiem, został "uhonorowany" wątpliwym zaszczytem aż 11 nominacji do Złotych Malin przyznawanych za najgorsze produkcje filmowe ub. roku. Ogłoszenie nominacji do Złotych Malin odbywa się tradycyjnie w przeddzień uroczystości przyznania Oscarów.

 • Alan Rickman na Camerimage

  W trakcie 22. edycji Camerimage brytyjski aktor Alan Rickman odbierze osobiście Nagrodę im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Na jego widok mdleją kobiety

  Nieczęsto zdarza się dzisiaj, żeby widzowie mdleli w kinie. A tak stało się podczas premiery "Wstydu" na festiwalu w Toronto. Pewna kobieta straciła przytomność na skutek zbyt silnych emocji, jakie wywoływała w niej obecność na ekranie... Michaela Fassbendera.