• Informacje na temat:

  michael buble w polsce

Artykuły na temat: michael buble w polsce
 • Michael Buble zaśpiewa w Polsce na dwóch koncertach

  Kanadyjski wokalista Michael Buble we wrześniu 2019 r. przyjedzie do Polski na dwa koncerty.

 • Michael Buble w listopadzie wystąpi w Polsce!

  Kanadyjski wokalista Michael Buble swój jedyny polski koncert w ramach trasy promującej album "To Be Loved" zagra 4 listopada w nowo otwartej, nowoczesnej hali Kraków Arena.

 • Recenzja Michael Bublé "Nobody But Me": Tak bardzo potrzebny czar

  Jest w starym, dobrym, nowoorleańskim i chicagowskim i tym musicalowym jazzie coś magicznego. Radość, taneczność i nastrój świąteczny, który udziela się za każdym razem, kiedy tylko Michael Bublé postanowi coś nagrać. Cóż z tego, że od lat sięga po najsłynniejsze i najpopularniejsze standardy jazzowe, a jeśli pokusi się o coś nowego i tak brzmi to zaskakująco "tradycyjnie"? Bublé jest muzycznym...

 • Swing i pop prosto z Polski!

  Na świecie Michael Buble i Jamie Cullum to pierwszoplanowe gwiazdy. Czy prezentujący swingowo-popowy muzyczny koktajl Jarek Wist ma szansę zdobyć popularność w Polsce? Dowiedz się oglądając "E-Misję" w INTERIA.TV dziś o godzinie 14.

 • Polska lista: Smooth jazz przed Kamilem Bednarkiem

  Składanka "Smooth Jazz Cafe 13" to najlepiej sprzedająca się płyta w Polsce.

 • Chris Botti na dwóch koncertach w Polsce

  ..." zaliczył Bottiego do grona 50 najpiękniejszych ludzi. W trakcie swojej kariery Botti nagrywał i występował z takimi artystami jak Frank Sinatra, Sting, Josh Groban, Michael Buble, Paul Simon, Joni...

 • Slash w listopadzie z jedynym koncertem w Polsce

  Jeden z najsłynniejszych gitarzystów rockowych Slash, który zyskał sławę jako członek zespołu Guns N'Roses, zagra 20 listopada w Kraków Arenie. Będzie to jedyny koncert artysty w Polsce w ramach trasy promującej jego najnowszy album "World On Fire".

 • Chris Botti: Dwa razy w Polsce

  ...standardy. Na albumie znalazły się duety ze Stingiem ("What Are You Doing The Rest Of Your Life?"), Michaelem Buble ("Let There Be Love"), Stevenem Tylerem z Aerosmith ("Smile"), Gladys Knight ("Lover...

 • Kiljański nadal najlepszy

  Album "In The Room" Krzysztofa Kiljańskiego po drugi raz z rzędu znalazł się na szczycie zestawienia najpopularniejszych płyt w Polsce. W pierwszej piątce listy OLiS w zasadzie nic się nie zmieniło, a pojawił się w niej jedynie kanadyjski wokalista Michael Buble, ze swoją nową produkcją "It's Time". Płyta odnotowała awans z 36. miejsca na 3., największy skok na liście.

 • Andrea Bocelli zaśpiewa w Łodzi

  Jeden z najwybitniejszych tenorów w dziejach światowej muzyki wystąpi w tym roku w Polsce. Koncert włoskiego wokalisty Andrei Bocelliego odbędzie się 29 kwietnia w hali Atlas Arena w Łodzi.