• Informacje na temat:

  michael c. hall zdjęcia

Artykuły na temat: michael c. hall zdjęcia
 • "Dexter": Pokonał śmierć

  Rolą sympatycznego mordercy przeszedł do historii telewizji. – Zdaję sobie sprawę, że „Dexter” pojawi się w pierwszym zdaniu mojej biografii – żartuje Michael C. Hall.

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza

 • Dexter musi zabijać

  Dla fanów "Dextera" mamy nie lada niespodziankę. Przy okazji startu piątego sezonu prezentujemy wyjątkowy wywiad z Michaelem C. Hallem, którego udzielił tuż po zakończeniu zdjęć.

 • Weronika Rosati: Dziewczyna strażaka

  Ma na koncie ponad 40 ról, w Hollywood pracuje z największymi legendami kina. Weronika Rosati nie zapomina jednak o Polsce - teraz gra w nowym serialu Jedynki.

 • Zabójcze pożegnanie

  ...mikrofon przejął Michael C. Hall, który dziękował wszystkim osobom pomagającym w skonstruowaniu świata Dextera. - Przez 8 lat tworzyliście ten tytuł i pomogliście w zbudowaniu napięcia, z którym(...)Powoli dobiegają końca zdjęcia do ostatnich dwóch odcinków 8. serii "Dextera". Tymczasem stacja Showtime zorganizowała huczne i ekstrawaganckie przyjęcie z okazji premiery 8. sezonu, na którym...

 • Michael C. Hall: Jest życie po "Dexterze"

  Michael C. Hall to nie tylko serialowy Dexter. Aktor ma na swym koncie także udział w popularnej telewizyjnej produkcji "Sześć stóp pod ziemią". Niedawno zagrał w filmie kinowym "Cold in July" i to u boku takich hollywoodzkich gwiazd, jak Don Johnson i Sam Shepard.

 • Dostał dwa lata!

  Gdy tylko Michael C. Hall, grający tytułową rolę w "Dexterze", podpisał nowy kontrakt ze stacją Showtime, jego przebojowy serial od razu został przedłużony o dwa sezony. W tej chwili w Stanach emitowany jest sezon szósty, a więc doczekamy się na pewno i siódmego, i ósmego. Czy będzie ich więcej? Niewykluczone. Zdjęcia do kolejnego sezonu "Dextera" rozpoczną się w 2012 roku, a kolejne 12

 • Conrad L. Hall nagrodzony przez operatorów

  Autorzy zdjęć filmowych zrzeszeni w Amerykańskim Stowarzyszeniu Operatorów (American Society of Cinematographers) nagrodzili swą doroczną nagrodą pośmiertnie Conrada L. Halla. Operator, który zmarł 4 stycznia 2003 roku, został wyróżniony za zdjęcia do filmu Sama Mendesa "Droga do zatracenia" .

 • Julie Benz nie boi się wyzwań

  ...szczęście na planie mogła liczyć na Jennifer Carpenter i Michaela C. Halla, z którymi zaprzyjaźniła się przez te wszystkie lata. Chwilowy powrót Gdy rozpoczęły się zdjęcia do 5. sezonu, aktorka na...

 • "Dexter" w nowym filmie

  Choć zdjęcia do drugiej serii "Dextera" zakończyły się kilka tygodni temu, a realizacja trzeciego sezonu zacznie się za kilka miesięcy, to Michael C. Hall na nadmiar wolnego czasu narzekał nie będzie. Ruszają bowiem zdjęcia do filmu, w którym C. Hall zagra jedną z głównych ról.

Zdjęcia na temat: michael c. hall zdjęcia