• Informacje na temat:

  michael douglas

Artykuły na temat: michael douglas
 • Netflix: Michael Douglas wraca do "The Kominsky Method"

  Aktorki duet - Michael Douglas i Alan Arkin znów pojawi się na małym ekranie. Platforma Netflix zapowiedziała, że powstanie 3. sezon serialu "The Kominsky Method". Jednak będzie to ostatnia odsłona tej produkcji.

 • Kirk Douglas nie żyje

  ...5 lutego zmarł Kirk Douglas - prawdziwa ikona kina, ostatni przedstawiciel Złotej i Srebrnej Ery Hollywood, jeden z największych autorytetów i mentorów dla współczesnych młodych aktorów. Prywatnie mąż producentki Anne Buydens i ojciec czwórki dzieci, w tym równie sławnego Michaela Douglasa.

 • Gwiazdy żegnają Kirka Douglasa

  Nie żyje Kirk Douglas. Wybitny amerykański aktor miał 103 lata. Hołd artyście oddaje całe Hollywood.

 • Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas: Nic ich nie rozdzieli

  Przeszli razem bardzo trudne chwile. Przez moment ich małżeństwo zawisło na włosku. Jednak powoli uporali się z problemami. W tym roku Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas świętują 20. rocznicę ślubu. - Dziś jesteśmy silniejsi niż kiedykolwiek - mówią.

 • Michael Douglas oskarża Stevena Spielberga

  Podczas wywiadu dla Variety Michael Douglas wyznał, że liczył na Złota Palmę za swoją rolę w filmie "Wielki Liberace", który był pokazywany w ramach konkursu głównego prestiżowego festiwalu w Cannes w 2014 roku. Otrzymał ją jednak Bruce Dern za "Nebraskę". Douglas za całą sytuację wini Stevena Spielberga, który był wtedy przewodniczącym jury.

 • Michaela Douglasa rady dla młodych

  W tym roku Michael Douglas skończy 75 lat. O kinie wie równie dużo, co o życiu. Młodym radzi, by tak nie pędzili. "Znajdźcie chwilę na to, żeby zatrzymać się w tym biegu i powąchać róże" - apeluje aktor.

 • Michael Douglas uhonorowany gwiazdą w hollywoodzkiej Alei Sław

  Amerykański aktor, producent filmowy i scenarzysta, laureat dwóch Oscarów Michael Douglas odsłonił we wtorek, 6 listopada, swoją gwiazdę w hollywoodzkiej Alei Sław. Uczynił to w obecności m.in. swego ojca, legendy kina, 101-letniego Kirka Douglasa.

 • Michael Douglas gejem

  Michael Douglas ma szansę zagrać geja w kolejnej produkcji Stevena Sodebergha.

 • ​Michael Douglas debiutuje w roli dziadka

  W wieku 73 lat Michael Douglas po raz pierwszy został dziadkiem. Dorobił się wnuczki dzięki swojemu najstarszemu synowi, 39-letniemu Cameronowi.

 • Kirk Douglas: 103. urodziny

  W poniedziałek, 9 grudnia, 103. urodziny obchodzi Kirk Douglas - prawdziwa ikona kina, ostatni żyjący przedstawiciel Złotej i Srebrnej Ery Hollywood, jeden z największych autorytetów i mentorów dla współczesnych młodych aktorów. Prywatnie mąż producentki Anne Buydens i ojciec czwórki dzieci, w tym równie sławnego Michaela Douglasa.

Zdjęcia na temat: michael douglas
Wideo na temat: michael douglas
 • Michael Douglas - aktor i miłośnik golfa

  Hollywoodzkie gwiazdy w chwilach wolnych od zdjęć chętnie uprawiają sport. Michael Douglas od lat pokazuje, że jest wielkim zwolennikiem gry w golfa. Czy aktorowi uda się kiedyś zaprezentować swoje umiejętności na planie filmu?

 • Michael Douglas zaprzeczył, że ponad 30 lat temu napastował swoją pracownicę. Aktor zdecydował się na komentarz, nim doniesienia o molestowaniu ujrzały światło dzienne. O zarzutach kobiety dowiedział(...). Douglas powiedział, że barwnego języka używał tylko w rozmowach z przyjaciółmi. Zanegował także pozostałe oskarżenia kobiety. (Cover Video / x-news)

Dyskusje na temat: michael douglas
 • Re: Zmarła Diana Douglas

  Tytuł jest bardzo nieetyczny. Daję głowę, że 99 % czytelników po jego przeczytaniu pomyślała, że zmarł Michael Douglas. Byłoby prościej napisać - zmarła Diana Douglas, ewentualnie ( nie ukrywajmy nie była zbyt znana ) - matka Michaela Douglasa ? Oczywiście, że TAK - ale wtedy miało kto byłby newsem zainteresowany. Ta dwuznaczność jest dla mnie obrzydliwa ...

 • Re: Monika Ordowska: Od skandalistki do aktorki serialowej

  Żeby mieć piękną kobietę o 20 lat młodszą i przy tym WIERNA i ZAKOCHANĄ to trzeba się nazywać Michael Douglas albo Sylvester Stallone (mają młodsze o 25 i 22) . W innych przypadkach kończy się to tak jak u Pana Zelta.

 • Re: "Odwróceni. Ojcowie i córki": Eliza Rycembel ma przed sobą wspaniałą przyszłość

  Jak na nią patrzę i obecne aktoreczki i aktorów nie tylko polskich to nie widzę tego czegoś co mieli i mają John Wayne, Jack Nicholson Kirk i Michael Douglas, Roger Moore, Sean Connery. To coś to się nazywa talent!!! I co ciekawe nie kończyli oni szkół filmowych.

 • Re: "M jak miłość": Uwielbiam swoją pracę

  Nie mam mu tego za złe. To samo robią rodzice prawnicy, lekarze i inni dla swoich dzieci. Pomyśl, ilu dobrych aktorów miało ojca albo matkę w tym zawodzie. Chociażby, Marek Kondrat, Maciej Stuhr, Maciej Musiał, Antoni Królikowski, czy za granicą Will i Jaden Smith oraz Kirk i Michael Douglas Ty nie zrobiłabyś tego dla swojego dziecka, na miejscu Englerta? Życie, reżyserzy i widzowie ją