• Informacje na temat:

  michael douglas and catherine zeta jones

Artykuły na temat: michael douglas and catherine zeta jones
 • Gwiazdy żegnają Kirka Douglasa

  Nie żyje Kirk Douglas. Wybitny amerykański aktor miał 103 lata. Hołd artyście oddaje całe Hollywood.

 • Zeta-Jones i Douglas bez McTiernana

  Informowaliśmy niedawno o rozpoczęciu prac nad dramatem "Smoke And Mirrors", w którym główne role zagrają Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas. Reżyserem obrazu miał być John McTiernan. Okazuje się jednak, że autor takich przebojów, jak "Predator" , "Szklana pułapka", "13 wojownik", wycofał się z projektu.

 • Zeta-Jones i Douglas razem na ekranie

  Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas najprawdopodobniej wystąpią ponownie razem na ekranie. Gwiazdorska para zagra w dramacie "Smoke And Mirrors", do którego zdjęcia rozpoczną się wczesną jesienią. Ostatnio słynne małżeństwo spotkało się na planie filmu "Traffic" Stevena Soderbergha.

 • Mimi Leder zamiast Johna McTiernana

  Informowaliśmy już o pracach nad obrazem "Smoke And Mirrors", w którym główne role zagrają Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas. Ostatnio pojawiła się wiadomość, iż z reżyserowania obrazu wycofał się John McTiernan. Teraz producenci filmu poinformowali, iż na fotelu reżysera zastąpi go Mimi Leder.

 • Zorro powraca

  ...już w ubiegłym roku zapowiedział, iż w kontynuacji znów zobaczymy Catherine Zeta-Jones w roli Eleny. Ostatnio producenci poinformowali, iż obok pięknej Walijki w filmie pojawi się jej mąż, Michael Douglas.

 • Steven Soderbergh kończy 50 lat

  .... Aktorzy, z którymi Soderbergh chętnie i często współpracuje to m.in.: George Clooney, Julia Roberts, Catherine Zeta-Jones i Benicio Del Toro. Soderbergh to również scenarzysta, operator filmowy(...) Akademii Filmowej walczyły jednocześnie dwa jego filmy, oprócz "Erin Brockovich" także dramat "Traffic" (2000), dotyczący walki z przemytem narkotyków. Za "Traffic", w którym zagrali m.in. Michael Douglas...

 • Nominacje do Złotych Globów

  ...- "Chocolat" Kate Hudson - "Almost Famous" Frances McDormand - "Almost Famous" Julie Walters - "Billy Elliot" Catherine Zeta-Jones - "Traffic" Najlepszy scenariusz: Cameron Crowe - "Almost Famous(...)"). Wśród najlepszych aktorów występujących w dramacie znaleźli się: Michael Douglas ("Wonder Boys"), Russell Crowe ("Gladiator"), Tom Hanks ("Cast Away"), Geoffrey Rush ("Quill"") oraz Javier Bardem...

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  W sali Hollywood & Highland Kodak Theatre w Los Angeles rozpoczęła się jubileuszowa, 75. ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Faworytem rywalizacji najważniejsze nagrody światowego kina, jest musical "Chicago" Roba Marshalla . Film nominowany jest w aż trzynastu kategoriach! Zapraszamy na relację z uroczystości wręczenia Oscarów na stronach INTERIA.PL!

 • Oscary: Zwycięża "Gladiator"!

  Pierwszą prezenterką była Catherine Zeta-Jones, która w olśniewającej czarnej sukni przedstawiła nominacje w kategorii "Najlepsza scenografia". Nagrodę otrzymał film "Przyczajony tygrys, ukryty smok(...) "Krótki film animowany" Oscar powędrował do Michaela Dudoka de Wita, reżysera "Father And Daughter". Pierwszy z pięciu nominowanych utworów w kategorii "Najlepsza piosenka" przedstawiła Halle Berry. Na...