• Informacje na temat:

  michael douglas chory na raka

Artykuły na temat: michael douglas chory na raka
 • Chory na raka Douglas: Wygram walkę

  Michael Douglas , u którego niedawno wykryto raka, nie zamierza się poddać i jest pewien, że uda mu się z niej całkowicie wyleczyć.

 • Chory na raka Douglas nie narzeka

  Michael Douglas utrzymuje, że nie mógł sobie wymarzyć lepszego czasu na walkę z rakiem, ponieważ w telewizji transmitowanych jest teraz mnóstwo ciekawych wydarzeń sportowych.

 • Chory Douglas chce pojawić się na premierze

  Michael Douglas jest zdeterminowany, aby w przyszłym tygodniu przejść przez czerwony dywan podczas premiery filmu "Wall Street 2:Pieniądz nie śpi".

 • Coraz gorzej z Douglasem?

  Fani słynnego aktora - Michaela Douglasa - coraz bardziej niepokoją się o jego stan zdrowia. Obawy te wzmaga fakt, iż żona chorego na raka gwiazdora - Catherine Zeta-Jones - postanowiła w czwartek po telefonie od lekarza męża zakończyć wcześniej swój pobyt w rodzinnej Walii, aby jak najszybciej wrócić do niego do Nowego Jorku.

 • Chce pieniędzy chorego na raka Douglasa

  Była żona gwiazdora Hollywood Michaela Douglasa zamierza złożyć apelację w sądzie w Nowym Jorku, który orzekł, że nie należy jej się 50 procent dochodów aktora z filmu "Wall Street: Pieniądz nie śpi", sequela hitu z lat 80.

 • Szykuje się do 10. rocznicy ślubu

  Zmagający się rakiem Michael Douglas przygotowuje się do uroczystości 10. rocznicy małżeństwa z Catherine Zetą Jones.

 • Stan zdrowia Douglasa pogarsza się?

  Fani Michaela Douglasa coraz bardziej niepokoją się o jego stan zdrowia. Obawy te wzmaga fakt, iż żona chorego na raka gwiazdora, Catherine Zeta-Jones , po telefonie od lekarza męża, skróciła swój pobyt w rodzinnej Walii i wróciła do Nowego Jorku.

 • Gwiazdy i ich choroby

  "Ta decyzja nie była łatwa, ale jestem szczęśliwa, że ją podjęłam" - mówi Angelina Jolie, która jako nosicielka wadliwego genu usunęła obie piersi. Aktorka zaapelowała do innych kobiet, by się badały. Dla wielu chorych bardzo ważne jest to, że gwiazdy nie wstydzą się już mówić publicznie o swojej walce z chorobami.

 • "Wygram, mam dla kogo walczyć"

  Zmagający się z nowotworem krtani Michael Douglas (66 l.) nie zamierza się poddawać. Ma silne wsparcie. "Miliony rodzin przechodzą obecnie przez ten sam horror" - mówi.

 • Sharon Stone odebrała Nagrodę Pokoju

  Sharon Stone, amerykańska aktorka, producentka i działaczka dobroczynna odebrała w środę w Warszawie Nagrodę Pokoju, która została jej wręczona na zakończenie XIII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla.

Wideo na temat: michael douglas chory na raka
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.