• Informacje na temat:

  michael douglas producent

Artykuły na temat: michael douglas producent
 • Michael Douglas uhonorowany gwiazdą w hollywoodzkiej Alei Sław

  Amerykański aktor, producent filmowy i scenarzysta, laureat dwóch Oscarów Michael Douglas odsłonił we wtorek, 6 listopada, swoją gwiazdę w hollywoodzkiej Alei Sław. Uczynił to w obecności m.in. swego ojca, legendy kina, 101-letniego Kirka Douglasa.

 • Nagroda dla Michaela Douglasa

  Michael Douglas ( "Nikomu ani słowa" , "Teściowie" ) otrzyma specjalną nagrodę od Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej, czyli gremium przyznającego Złote Globy. Cecil B. De Mille Award zostanie wręczona dwukrotnemu zdobywcy nagrody Akademii podczas 61. ceremonii rozdania Złotych Globów, która odbędzie się 25 stycznia 2004 roku.

 • Michael Douglas kończy 60 lat

  Michael Douglas - aktor, producent, reżyser, laureat Oscara za rolę Gordona Gekko w "Wall Street" i mąż znanej aktorki Catherine Zeta Jones - kończy w sobotę, 25 września, 60 lat. Znany jest z niezapomnianych ról, m.in. inspektora Kellera z "Ulic San Francisco", awanturnika Jacka Coltona z filmu "Miłość, szmaragd i krokodyl" i detektywa Currana z filmu "Nagi instynkt" .

 • Kirk Douglas nie żyje

  ...5 lutego zmarł Kirk Douglas - prawdziwa ikona kina, ostatni przedstawiciel Złotej i Srebrnej Ery Hollywood, jeden z największych autorytetów i mentorów dla współczesnych młodych aktorów. Prywatnie mąż producentki Anne Buydens i ojciec czwórki dzieci, w tym równie sławnego Michaela Douglasa.

 • Gwiazdy żegnają Kirka Douglasa

  Nie żyje Kirk Douglas. Wybitny amerykański aktor miał 103 lata. Hołd artyście oddaje całe Hollywood.

 • Douglas wraca na Wall Street

  Michael Douglas znowu zagra rekina finansjery, Gordona Gecko, w drugiej części przeboju z 1987 roku, "Wall Street" Olivera Stone'a. Aktor podpisał już kontrakt na udział w sequelu.

 • Kirk Douglas: 103. urodziny

  W poniedziałek, 9 grudnia, 103. urodziny obchodzi Kirk Douglas - prawdziwa ikona kina, ostatni żyjący przedstawiciel Złotej i Srebrnej Ery Hollywood, jeden z największych autorytetów i mentorów dla współczesnych młodych aktorów. Prywatnie mąż producentki Anne Buydens i ojciec czwórki dzieci, w tym równie sławnego Michaela Douglasa.

 • Nagroda dla Michaela Douglasa

  Słynny aktor, Michael Douglas, zostanie uhonorowany nagrodą za całokształt twórczości przez Amerykański Instytut Filmowy (AFI).

 • Legendy kina: Michael i Kirk Douglas

  Bez Michaela Douglasa i jego ojca Kirka, gwiazdora złotej ery Hollywood, amerykańskie kino byłoby uboższe. Oni przyczynili się do jego blasku, przysporzyli widzów, a wytwórniom dużych zysków.

 • Zmarła Diana Douglas, matka Michaela Douglasa

  Aktorka Diana Douglas, pierwsza żona Kirka Douglasa i matka Michaela, zmarła w piątek, 3 lipca, w szpitalu w Woodland Hills w Los Angeles, w stanie Kalifornia. Diana Douglas od kilku lat chorowała na raka. Miała 92 lata.