• Informacje na temat:

  michael douglas zdrowie

Artykuły na temat: michael douglas zdrowie
 • Michael Douglas martwi się o zdrowie żony!

  Michael Douglas (69 l.), który chorował na raka gardła, martwi się teraz o swoją żonę. Catherine Zeta-Jones (44 l.) pali ponoć jak smok!

 • Stan zdrowia Douglasa niepewny

  Reżyser Oliver Stone oświadczył, że martwi się o zdrowie Michaela Douglasa, który walczy z rakiem gardła.

 • Michael Douglas zakończył chemioterapię

  Po ośmiu wyczerpujących tygodniach zmagający się z rakiem gardła Michael Douglas zakończył wyczerpujące sesje chemioterapii i naświetlań.

 • Michael Douglas na chemioterapię

  Michael Douglas musi poddać się serii zabiegów po tym, jak lekarze znaleźli w jego krtani nowotwór.

 • Stan zdrowia Douglasa pogarsza się?

  Fani Michaela Douglasa coraz bardziej niepokoją się o jego stan zdrowia. Obawy te wzmaga fakt, iż żona chorego na raka gwiazdora, Catherine Zeta-Jones , po telefonie od lekarza męża, skróciła swój pobyt w rodzinnej Walii i wróciła do Nowego Jorku.

 • Michael Douglas walczy z byłą żoną

  Była żona Michaela Douglasa domaga się od gwiazdora połowy zarobków za występ w drugiej części filmu "Wall Street", który ma trafić do kin pod koniec września.

 • Douglas: Mam raka przez stres

  Aktor Michael Douglas , u którego zdiagnozowano w ubiegłym miesiącu raka gardła, jest przekonany, że zachorował, ponieważ prowadził zbyt stresujący tryb życia.

 • Chce pieniędzy Michaela Douglasa

  Była żona gwiazdora Hollywood - Michaela Douglasa - zamierza złożyć apelację w sądzie w Nowym Jorku, który orzekł, że nie należy jej się 50 procent dochodów aktora z filmu "Wall Street: Pieniądz nie śpi" - sequela hitu z lat 80.

 • Chce pieniędzy chorego na raka Douglasa

  Była żona gwiazdora Hollywood Michaela Douglasa zamierza złożyć apelację w sądzie w Nowym Jorku, który orzekł, że nie należy jej się 50 procent dochodów aktora z filmu "Wall Street: Pieniądz nie śpi", sequela hitu z lat 80.

 • Coraz gorzej z Douglasem?

  Fani słynnego aktora - Michaela Douglasa - coraz bardziej niepokoją się o jego stan zdrowia. Obawy te wzmaga fakt, iż żona chorego na raka gwiazdora - Catherine Zeta-Jones - postanowiła w czwartek po telefonie od lekarza męża zakończyć wcześniej swój pobyt w rodzinnej Walii, aby jak najszybciej wrócić do niego do Nowego Jorku.

Wideo na temat: michael douglas zdrowie
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.