• Informacje na temat:

  michael emerson zdjęcia

Artykuły na temat: michael emerson zdjęcia
 • Gwiazda serialu "Lost" i "Impersonalni" w "Imieniu Róży"

  Michael Emerson, aktor znany z takich produkcji jak "Lost. Zagubieni", "Arrow", "Mozart in the Jungle" oraz "Impersonalni", dołączył do obsady ekranizacji "Imienia Róży" Umberto Eco.

 • Ściągawka: Sezon 2.

  ...zaproponowali Michaelowi Emersonowi gościnny występ w dwóch odcinkach serialu. Jak zdradził Damon Lindelof: "Ten facet zachwycił nas w Kancelarii adwokackiej , a gdy zobaczyliśmy, co robi z Gale'em(...) liczb, ratuje ludzkość przed wyginięciem. Zmusza Locke'a do wpisania kodu i… ucieka (odc. 3). Po drugiej stronie wyspy Sawyer, Michael i Jin spotykają pasażerów z tylnej części samolotu. Wspólnie...

 • Zasypano ich ofertami

  ...sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole". W polskich kinach od 15 października. Michael Emerson (Ben) Od dwóch lat powtarzał, że gdy tylko będzie miał czas, zagra w serialu "Czysta krew". Coraz głośniej mówi się o angażu Michaela do odcinków czwartej serii. - Mógłbym zagrać dostawcę pizzy, który zostanie rozerwany na części przez wilkołaki - podpowiada aktor...

 • Zabronił pokazywać scenariusz!

  Po spektakularnej filmowej wycieczce po najbarwniejszych miastach Europy, zmysłowej Barcelonie, romantycznym Paryżu i kipiącym humorem Rzymie, Woody Allen, po raz pierwszy od czasu hitu "Co nas kręci, co nas podnieca", powraca do USA.

 • BAFTA: "Szpieg" wraca do gry

  "Szpieg" Thomasa Alfredsona, całkowicie zignorowany podczas gali wręczenia Złotych Globów, otrzymał aż 11 nominacji do nagrody BAFTA; tylko o jedną mniej niż faworyzowany "Artysta" Michela Haznaviciusa.

Zdjęcia na temat: michael emerson zdjęcia