• Informacje na temat:

  michael fox aktor

Artykuły na temat: michael fox aktor
 • Michael J. Fox doktorem

  Michael J. Fox ( "Powrót do przyszłości" , "Powrót do przyszłości 2" , "Podróż do przyszłości 3" ) wcieli się w postać lekarza w serial u telewizyjnym "Scrubs". Cierpiący na chorobę Parkinsona amerykański aktor, zagra ekscentrycznego chirurga w dwu odcinkach serii. Dla gwiazdora będą to jedne z pierwszych występów na małym ekranie po odejściu z serialu "Spin City" w 2000 roku.

 • Michael J. Fox wraca na ekrany?

  Nieobecny na ekranach od sześciu lat amerykański aktor Michael J. Fox prawdopodobnie jeszcze w tym roku pojawi się w kilku odcinkach serial u "Rescue Me".

 • Michael J. Fox kończy 50 lat

  Hollywoodzki aktor Michael J. Fox, który dał się poznać szerokiej publiczności jako Marty McFly z kultowej produkcji "Powrót do przyszłości" Roberta Zemeckisa, kończy w czwartek, 9 czerwca, 50 lat.

 • Michael J. Fox ma swoją gwiazdę

  Amerykański aktor Michael J Fox, bohater filmów "Powrót do przyszłości" , "Marsjanie atakują! i serial u "Spin City", otrzymał gwiazdę na słynnym Hollywoodzkim Chodniku Sławy (Hollywood Walk Of Fame). Uroczystość odbyła się w poniedziałek, 16 grudnia, w Los Angeles.

 • Michael J.Fox: Szczęśliwy tu i teraz

  Michael J.Fox nie musi już podróżować w czasie. Aktor oświadczył podczas gali z okazji 25-lecia trylogii "Powrót do przyszłości", że jest szczęśliwy tu i teraz.

 • Michael J.Fox: Choroba mnie zmieniła

  Michael J. Fox twierdzi, że walka z chorobą Parkinsona zmieniła jego postrzeganie tego, co jest w życiu ważne, oraz zmusiła go do robienia rzeczy, na których wcześniej mu nie zależało.

 • Michael J.Fox: Nie poddał się

  .... A Michael J. Fox, mimo swojego aktorskiego dorobku nadal jest kojarzony głównie tą rolą. Reżyser filmu Robert Zemeckis od początku widział Foxa jako odtwórcę postaci Marty'ego. Jednak nie wszystko szło(...) 6 rano. Sceny dzienne mogliśmy kręcić jedynie w weekendy, bo wtedy serialu nie nagrywano - zdradził. Film okazał się hitem. W 1989 roku zrealizowano drugą część, a rok później - trzecią. Michael J. Fox...

 • Fox: "Z tą chorobą da się żyć"

  Michael J. Fox, aktor amerykański znany z ról w trzech częściach "Powrotu do przyszłości", postanowił napisać poradnik, w którym chce opowiedzieć jak żyć z chorobą Parkinsona. Mimo młodego wieku od lat cierpi na tę chorobę, a ze względu na pogarszający się stan zdrowia, opuścił niedawno popularny serial komediowy "Spin City".

 • Michael Bay ma scenarzystę

  Aktor, scenarzysta i dramaturg Robert Schenkkan ("Okno sypialni", "Spokojny Amerykanin" ) napisze nową wersję skryptu filmu "Do Not Go Gentle". Obraz ten opowie o naukowcu, którego największym życiowym marzeniem była wyprawa w kosmos. Reżyserem projektu zostanie Michael Bay, twórca "Armageddonu" i "Pearl Harbor" .

 • Sting w serialu Michaela J.Foxa

  Brytyjski wokalista i kompozytor Sting wraca na ekran. 62-letni artysta przyjął propozycję gościnnego udziału w jednym z odcinków nowego sitcomu, luźno opartego na życiu i karierze amerykańskiego aktora Michaela J. Foxa.

Zdjęcia na temat: michael fox aktor
 • Michael J. Fox
Wideo na temat: michael fox aktor
 • Malutki Michael J. Fox

  46-letni Michael J. Fox (obdarzony zaledwie 165 centymetrami wzrostu) na lotnisku z rodziną. Aktor od wielu lat cierpi na chorobę Parkinsona.

 • Michael J. Fox jako "prawnik idealny"?

  Aktor ponownie pojawi się w serialu "Żona idealna" i prawdopodobnie znowu wykorzysta swoją chorobę, aby wzbudzić litość przysięgłych i wygrać sprawę.