• Informacje na temat:

  michael hutchence muzyk

Artykuły na temat: michael hutchence muzyk
 • "Mystify": Michael Hutchence bohaterem nowego filmu dokumentalnego

  ..."Mystify" - dokument na temat życia i śmierci Michaela Hutchence'a, charyzmatycznego lidera grupy INXS - zadebiutował 25 kwietnia na festiwalu Tribeca. Jego reżyser ma nadzieję, że produkcja pozwoli rozwiać wątpliwości na temat śmierci gwiazdora.

 • Michael Hutchence (INXS) bohaterem dokumentu "Mystify". Zobacz wideo "Spill the Wine"

  ...5 lipca ukaże się ścieżka dźwiękowa do filmu dokumentalnego "Mystify - Michael Hutchence", opowiadającego o życiu i przedwczesnej śmierci charyzmatycznego lidera australijskiej grupy INXS.

 • Michael Hutchence (INXS): Jest pierwszy zwiastun dokumentu "Mystify"

  Do sieci trafiła pierwsza oficjalna zapowiedź dokumentu "Mystify", opowiadająca o życiu i śmierci lidera INXS Michaela Hutchence'a.

 • Tiger Lily Hutchence odnalazła szczęście. Jak dziś wygląda córka Michaela Hutchence'a i Pauli Yates?

  Życie 22-letniej obecnie modelki Tiger Lily Hutchence toczyło się w cieniu tragedii. Nie żyją już jej rodzice i przyrodnia siostra, a każda z tych przedwczesnych śmierci przez lata była tematem medialnych spekulacji.

 • 20 lat od śmierci Michaela Hutchence'a

  ...wówczas Michaela Hutchence'a było samobójstwo przez powieszenie. Życie nie do zniesienia Wiadomo było, że przed śmiercią wokalista był w fatalnym stanie. Muzyk nie mógł pogodzić się z 80-procentową(...)Ciało Michaela Hutchence'a , wokalisty legendarnego na przełomie lat 80. i 90. zespołu INXS , znaleziono w pokoju w hotelu Carlton Ritz w Sydney. "Był w pozycji klęczącej z twarzą opartą o drzwi...

 • Tajemnicze zgony gwiazd muzyki

  ..., była dziewczyna muzyka, twierdzi, że Jones został zamordowany z powodu wynoszącego kilkanaście tysięcy dolarów długu. Dowody na poparcie tej tezy przedstawiła policji w 150-stronicowym raporcie. Michael(...) zmarł z wyziębienia. Michael Hutchence (1997 r.) - w przypadku wokalisty INXS oficjalną przyczyną śmierci było samobójstwo. Jednak okoliczności zgonu w hotelowym pokoju w Sydney wskazują, że...

 • "Byłem palantem!"

  Australijska grupa INXS powstała w 1977 roku, a od samego początku jej działalności wokalistą był charyzmatyczny Michael Hutchence. Skład zespołu nie zmieniał...

 • INXS: Hołd dla zmarłego lidera

  Pod koniec listopada ukaże się nowa płyta australijskiej grupy INXS "Switch". Na tym wydawnictwie znajdzie się utwór "God's Top 10", dedykowany Michaelowi Hutchence, wokaliście i charyzmatycznemu liderowi zespołu, który popełnił samobójstwo w 1997 roku.

 • "Z talentem poradzisz sobie w każdych warunkach "

  Slamdance, a w filmie "Limp", na krótko przed swoją samobójczą śmiercią, wystąpił Michael Hutchence, frontman i wokalista zespołu INXS. Prawdziwą pasją Duana zawsze była jednak muzyka. Już w wieku czterech(...) MTV utwór "Hey Mister". O pracach nad albumem, przyczynach bojkotu i współpracy z Michaelem Hutchencem, z Duanem Lavoldem rozmawiał Konrad Sikora.

 • "Mystify": Reżyser bał się o nagie zdjęcia Kylie Minogue

  Richard Lowenstein, autor dokumentu "Mystify", opowiadającego losy Michaela Hutchence'a z zespołu INXS, przyznał, że był przerażony wizją zgubienia nagich zdjęć Kylie Minogue, które otrzymał od wokalistki do wykorzystania w swoim filmie.