• Informacje na temat:

  michael hutchence piosenkarz

Artykuły na temat: michael hutchence piosenkarz
 • Michael Hutchence: Samobójstwo czy wypadek?

  Dokładnie 15 lat temu (22 listopada 1997 roku) wokalista Michael Hutchence z zespołu INXS został znaleziony martwy w jednym z pokojów hotelowych w Sydney. Choć według oficjalnych ustaleń policji artysta popełnił samobójstwo, przyczyny śmierci do dziś budzą wątpliwości.

 • 20 lat od śmierci Michaela Hutchence'a

  Ciało Michaela Hutchence'a , wokalisty legendarnego na przełomie lat 80. i 90. zespołu INXS , znaleziono w pokoju w hotelu Carlton Ritz w Sydney. "Był w pozycji klęczącej z twarzą opartą o drzwi(...) wykazała obecność w organizmie Michaela Hutchence'a alkoholu, kokainy, prozaku oraz innych leków uspokajających. Po zamknięciu dochodzenia policja oficjalnie oświadczyła, że przyczyną śmierci 37-letniego...

 • Gdzie są prochy Michaela Hutchence'a?

  Zaginęły prochy Michaela Hutchence'a, tragicznie zmarłego wokalisty australijskiej grupy INXS, które były umieszczone w specjalnej poduszce, znajdującej się w domu zmarłej niedawno Pauli Yates. Pierwotnie myślano, że zabrała je przyjaciółka byłej partnerki piosenkarza, lecz zaprzecza temu Patricia Glassop, jego matka.

 • Bono, wokalista i frontman irlandzkiej formacji U2, przerwał milczenie na temat śmierci Michaela Hutchence, jego bliskiego przyjaciela, frontmana grupy INXS, który trzy lata temu popełnił samobójstwo. Piosenkarz twierdzi, że o tragedii zadecydowało tak naprawdę pół godziny.

 • "Nigdy nie ufaj artyście"

  ...obawiają się ci inni muzycy, o których wspomniałeś? Hm, mój przyjaciel Michael Hutchence zwykł mówić: "W tym biznesie pieprzy się artystów, ale najgorzej robią to oni sami". Jest taka choroba z objawami(...)] Ochroniarz: "Przykro mi, ale nie może pan tu zaparkować". Zupełnie jak w krainie gigantów! Więc mówię: "Hej, to ja, ten piosenkarz". Nie przyszło im do głowy, że ktoś mojego pokroju może przyjechać bez...