• Informacje na temat:

  michael j fox chory

Artykuły na temat: michael j fox chory
 • Michael J. Fox w sitcomie

  Jesienią, poza "Żoną idealną", Foxa zobaczymy również w sitcomie własnego autorstwa: "The Michael J. Fox Show". Aktor wcieli się w rolę Mike’a Henry’ego - chorego na Parkinsona prezentera wiadomości(...) pozycji w telewizji. Serial "The Michael J. Fox Show" zadebiutuje na antenie telewizji NBC 26 września.

 • Michael J. Fox w serialu!

  Michael J. Fox zachorował w 1991 roku. Od tego czasu nie tylko zmaga się z chorobą, ale założył także fundację oraz zagrał w kilku produkcjach. W wielu serialach jego postaci charakteryzowały się "różnymi stanami medycznymi": w "Hoży doktorzy" Dr. Kevin Case miał "obsesyjno-kompulsywne zaburzenie", w "Boston Legal" Fox zagrał chorego na raka płuc, a za rolę niepełnosprawnego w "Rescue Me...

 • Serialowy przewodnik

  ...ślubem. "Skazany na śmierć" odc.2 Michael przygotowuje ucieczkę z zakładu karnego Fox River. Zna najsłabszy punkt więzienia. Biali i czarni więźniowie tworzą dwa nienawidzące się obozy. Michael musi(...). W tym czasie do Leśnej Góry trafia chory na raka żołądka pięćdziesięcioletni Jarek. Z dokumentacji wynika, że pacjent ma niewielkie szanse na wyleczenie. W czasie operacji Falkowicz ze zdumieniem...

 • Serialowy przewodnik

  ...dlaczego trafili do Fox River. Lincoln stracił wówczas pracę, a Michael starał się mu pomóc, ale miał również do niego pretensje, że zmarnował sobie życie. Nawet nie podejrzewał, że Lincoln pożyczył 90(...) wpływem chwili pyta przyjaciela, czy się z nią ożeni. Filip oznajmia przyjaciołom Kulczyckiego, że jest on śmiertelnie chory. Mirosława i Patrycja są przygotowane do wyjazdu... "Na Wspólnej" odc. 1987

 • Michael J.Fox: Nie poddał się

  Był gwiazdą lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Jedną z jego kreacji była rola w kultowym "Powrocie do przyszłości". Karierę przerwała mu choroba, ale nie załamał się i walczy.

 • Fox: "Z tą chorobą da się żyć"

  Michael J. Fox, aktor amerykański znany z ról w trzech częściach "Powrotu do przyszłości", postanowił napisać poradnik, w którym chce opowiedzieć jak żyć z chorobą Parkinsona. Mimo młodego wieku od lat cierpi na tę chorobę, a ze względu na pogarszający się stan zdrowia, opuścił niedawno popularny serial komediowy "Spin City".

 • Gwiazdy i ich choroby

  "Ta decyzja nie była łatwa, ale jestem szczęśliwa, że ją podjęłam" - mówi Angelina Jolie, która jako nosicielka wadliwego genu usunęła obie piersi. Aktorka zaapelowała do innych kobiet, by się badały. Dla wielu chorych bardzo ważne jest to, że gwiazdy nie wstydzą się już mówić publicznie o swojej walce z chorobami.

 • Prawda o Jacksonie!

  Rzeczniczka prasowa legendy muzyki pop Michaela Jacksona podała prawdziwą wersję zdarzeń dotyczących artysty, relacjonowanych w ostatnim miesiącu przez media.

 • "Gwiazd naszych wina": Połączyła ich choroba

  "Gwiazd naszych wina" to film oparty na bestsellerze Johna Greena pod tym samym tytułem. Hazel i Gus to niezwykłe nastolatki, które połączyła błyskotliwość, niechęć do tego, co przeciętne i wielka miłość. Ich związek jest wyjątkowy - poznali się na spotkaniu grupy wsparcia dla osób chorych na raka.

 • Złote Globy 2003: Relacja

  O godzinie 2 w nocy czasu polskiego, w Los Angeles, rozpoczęła się uroczysta ceremonia wręczenia Złotych Globów, prestiżowych nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood (Hollywood Foreign Press Assocation). Uroczystość zakończyła się o godzinie piątej nad ranem czasu polskiego. Była to już 60. edycja rozdania wyróżnień. Oto relacja INTERIA.PL z ceremonii!

Zdjęcia na temat: michael j fox chory
Dyskusje na temat: michael j fox chory
 • Re: Michael J. Fox („The Michael J. Fox Show...

  On przynajmniej ma rozum i poczucie humoru. Myślę ,że mądre kobiety by właśnie tym zauroczył. A po drugie to trochę nie na miejscu wyśmiewanie z niego facet jest chory na Parkinsona , który ma również wpływ na wzrost, szybsze kurczenie się,