• Informacje na temat:

  michael jackson dzieciństwo

Artykuły na temat: michael jackson dzieciństwo
 • Marlon Brando: Rozumiał go tylko Michael Jackson

  Idol Hollywood, Ameryki i całego świata zmienił sam siebie w chorego grubasa. Rozumiał go tylko Michael Jackson...

 • Michael Jackson: Dzieciństwo króla popu

  ...25 czerwca mija 6 lat od śmierci Michaela Jacksona. Gdy tyle samo lat upłynęło od jego narodzin, muzyk występował już na scenie ze swoimi braćmi, wygrywając rytmy na małych bongosach, tańcząc z prawdziwym zapałem i śpiewając ile sił w płucach. Dzieciństwo Jacksona z pewnością odbiegało od przyjętych norm, ale może gdyby nie ta ciężka praca od początku, przydomka król popu nigdy nie...

 • Trudne dzieciństwo Jacksona

  ..."Jacko" uważa, że dzięki trudnej relacji z Joe Jacksonem stał się perfekcjonistą. Przypomnijmy, że media często oskarżały surowego ojca o wykorzystywanie talentu młodego Michaela i jego braci(...)..." - opowiada Michael Jackson w rozmowie z magazynem "Ebony". "Ale on był geniuszem, jeśli chodzi o naukę scenicznego obycia" - dodaje szybko. "Powiedział nam jak mamy rozmawiać z publicznością...

 • Miał romans z Michaelem Jacksonem?

  Asystent lekarza Michaela Jacksona przekonuje, że zmarły w czerwcu zeszłego roku "król popu" pozostawał z nim w intymnym związku.

 • Michael Jackson po raz kolejny ma zamiar pokazać światowej opinii publicznej, że interesuje go los dzieci. Tym razem artysta wybiera się do Afryki, aby zbadać sprawę niewolniczej pracy dzieci. Autorowi przeboju "Thriller" towarzyszyć będzie w tej wyprawie jego mentor i przyjaciel, rabin Shmuley Boteach, z którym założył fundację Heal The Kids.

 • Dawna dziecięca gwiazda w obronie Michaela Jacksona

  Corey Feldman, który jako dziecko wystąpił w takich filmach jak "The Goonies" czy "Piątek trzynastego IV: Ostatni rozdział", stanął w obronie Michaela Jacksona. Zmarły w 2009 roku król popu oskarżany jest o molestowanie seksualne przez dwóch mężczyzn. Do przestępstw miało dojść, gdy obaj poszkodowani byli jeszcze dziećmi. Ich przeżycia zostały opisane w głośnym dokumencie "Leaving Neverland".

 • Jackson nienawidził ojca

  Michael Jackson wraz z siostrą Janet nienawidzili swojego ojca, Josepha.

 • Alicja Szemplińska skończyła 18 lat. Pokazała zdjęcie z dzieciństwa

  ... Michaela Jacksona . To właśnie warsztaty u jednego z najbardziej cenionych nauczycieli śpiewu w Los Angeles otrzymała jako nagrodę specjalną od jury dziecięcego show TVP. W wieku 17 lat, przygotowana...

 • M. Jackson: Powtórka z Jackson 5?

  Niewykluczone, że Michael Jackson, który rozpoczynał swa niewiarygodną karierę w rodzinnej grupie Jackson 5, złożonej z jego braci, będzie chciał powtórzyć ten manewr z własnymi dziećmi. Podobno wokalista w Londynie zabierał ostatnio trójkę swych synów do studia, by tam uczyć ich śpiewu.

 • Najmłodszy syn Michaela Jacksona kończy 16 lat

  ...22 lutego 2002 r. na świat przyszedł Prince Michael Jackson. Zobaczcie, jak dziś wygląda najmłodsze dziecko nieżyjącego już króla popu.