• Informacje na temat:

  michael jackson i jego żony

Artykuły na temat: michael jackson i jego żony
 • Była żona Jacksona zaprzecza

  Adwokat Debbie Rowe, byłej żony zmarłego przed trzema tygodniami Michaela Jacksona , zaprzeczył we wtorek, 14 lipca, doniesieniom, jakoby jego klientka zgodziła się zrzec praw do wychowywania ich wspólnych dzieci w zamian za ogromną sumę pieniędzy od rodziny króla popu.

 • Michael Jackson nie jest biologicznym ojcem dwójki swoich dzieci - twierdzi ich matka Debbie Rowe. Była żona gwiazdora ujawnia, że została zapłodniona za pomocą nasienia pochodzącego od anonimowego dawcy. Wkrótce po urodzeniu dzieci wokalista zapłacił jej wiele milionów dolarów za zrzeczenie się prawa do opieki nad nimi.

 • "Michaela nie można było uratować"

  Zdaniem byłej żony Króla Popu, Lisy Marie Presley , Michael Jackson był skazany, by umrzeć młodo. Mimo to, córka Elvisa ma do siebie żal, że zbyt szybko poddała się w walce z jego nałogami.

 • Michael Jackson nie jest ojcem?

  Dla prasy anglosaskiej tydzień bez Michaela Jacksona to tydzień stracony. Kolejną kontrowersję związaną z amerykańskim gwiazdorem wywołana została przez jego byłą żonę, Debbie Row. Według niej Jackson nie jest biologicznym ojcem ich dwójki dzieci - syna Prince'a Michaela Juniora i córki Paris. Tymczasem nadal trwa skandal związany z nagraniem rozmowy telefonicznej Jacksona, w której zaatakował on

 • Ujawniono testament Jacksona

  Z testamentu Michaela Jacksona wynika, że jego ojciec Joe i była żona Debbie Rowe nie dostaną nic z majątku piosenkarza.

 • Michael Jackson: Matka wchodzi do gry

  Wygląda na to, że sądowe perypetie Michaela Jacksona (48 l.) nie będą mieć końca. Ledwo co wokalista doszedł do porozumienia z byłą żoną Debbie Rowe w sprawie opieki nad ich dziećmi, gdy ujawniła się niejaka Nona Paris Lola Jackson, która twierdzi, że jest biologiczną matką trójki potomków Jacksona.

 • "Słoneczny patrol": Zmarnowany potencjał

  ...pojawia się na ekranie, głównie w programach typu reality show. Michael Bergin (J.D.) Do serialu dołączył w 1997 r. i został do końca. Echem odbił się jego głośny romans z Carolyn Bessette-Kennedy(...) debiut aktorski ówczesnego modela. Produkcję opuścił po czterech sezonach na własne życzenie - wybrał rolę w serialu "Witchblade: Piętno mocy". Od jego zakończenia występuje gościnnie w serialach, filmach...

 • Jackson wymienia adwokatów

  Na kilka dni przed rozpoczęciem procesu związanego z rzekomym molestowaniem seksualnym nieletniego chłopca Michael Jackson wymienił swych adwokatów. Przebywający obecnie na Florydzie gwiazdor zwrócił się też do mediów, aby uszanowały jego prawo do prywatności.

 • "Wspaniałe stulecie": Seksowny brzydal?

  ...targu. Korzystają również z komunikacji miejskiej, wzbudzając duże zainteresowanie pasażerów. Lubią razem gotować, śpiewając największe hity Michaela Jacksona. Alí marzy o rodzeństwie, dlatego jego(...) byli wtedy w związkach. Ergenç w 2007 roku poślubił aktorkę Gizem Soysaldi. Wkrótce potem spotkały go dwa nieszczęścia - zmarł jego ojciec, a siostrzenica odebrała sobie życie. Wtedy w małżeństwie...

 • Janet Jackson ukradła piosenkę?

  Michael Ortega, jeden z bardziej znanych amerykańskich kompozytorów twierdzi, że utwór "All For You" Janet Jackson, jest napisany w oparciu o skradzioną mu piosenkę. Sprawa prawdopodobnie jednak nigdy nie trafi do sądu.