• Informacje na temat:

  michael jackson i whitney houston

Artykuły na temat: michael jackson i whitney houston
 • Hologram Whitney Houston w europejskiej trasie koncertowej

  O hologramach, które będą "wskrzeszać" największe gwiazdy i zespoły, mówi się już od dawna. Od lat trwają prace nad występami legendarnej grupy ABBA, na które czeka wielu fanów, zanim jednak one nastąpią europejska publiczność będzie miała okazję pośmiertnie posłuchać i zobaczyć jedną z największych gwiazd na świecie - Whitney Houston. Hologram artystki wyruszy w trasę koncertową w 2020 r. Znamy...

 • Michael Jackson oferuje pomoc Whitney Houston

  Michael Jackson, amerykański gwiazdor muzyki pop, ma zamiar pomóc Whitney Houston w uporaniu się z jej narkotykowym nałogiem. Dlatego chce zbudować na terenie swej słynnej posiadłości Neverland ośrodek odwykowy. Okazuje się jednak, iż wokalistka nie ma zamiaru skorzystać z jego propozycji.

 • Whitney: Michael mnie uczył

  ..."To takie trudne, by wyrazić słowami ile Michael Jackson znaczył dla mnie" - wspomina "króla popu" Whitney Houston.

 • Piosenka Whitney Houston najbardziej znienawidzona w święta

  Ballada "I Will Always Love You" Whitney Houston została wybrana najbardziej znienawidzoną piosenką spośród tych, które w czasie świąt Bożego Narodzenia znalazły się na pierwszym miejscu list przebojów. Taki jest wynik badania przeprowadzonego na próbie Brytyjczyków w wieku od 18 do 24 lat.

 • Michael Jackson: Miliony przed telewizorami

  Ponad 45 milionów osób obejrzało telewizyjną retransmisję jubileuszowego koncertu Michaela Jacksona w Nowym Jorku, który odbył się 8 i 10 września w Nowym Jorku. Szczególnym momentem imprezy był pierwszy od wielu lat wspólny występ Króla Popu z jego braćmi, z którymi współtworzył przed laty grupę Jackson 5.

 • Poznań: W hołdzie Michaelowi Jacksonowi

  Znani polscy artyści wystąpią 10 stycznia w Poznaniu podczas koncertu "Tribute to Michael Jackson". W Sali Ziemi króla muzyki pop upamiętnią m.in. Natalia Kukulska, Kuba Badach, Ania Dąbrowska i Piotr Cugowski.

 • Gwiazdy świętują z Michaelem Jacksonem

  Każdy, kto tylko cokolwiek znaczy w przemyśle rozrywkowym w Stanach Zjednoczonych i miał tego dnia chwilę wolnego zjawił się w piątek w Nowym Jorku, aby wraz z innymi gwiazdami świętować 30-lecie działalności scenicznej Michaela Jacksona, amerykańskiego gwiazdora muzyki pop.

 • George'a Michela z pewnością zaskoczy wiadomość, że był drugi na liście Whitney Houston do zaśpiewania piosenki "If I Told You That". Okazuje się, że wcześniej współpracy z wokalistką odmówił Michael Jackson.

 • Whitney Houston skończyłaby 55 lat. Czego dowiadujemy się z dokumentu "Whitney"?

  ...55 lat temu, 9 sierpnia 1963 roku, na świat przyszła Whitney Houston. O tragicznie zmarłej gwieździe popu znów zrobiło się głośno za sprawą filmu dokumentalnego Kevina MacDonalda "Whitney". Czego dowiadujemy się z na nowo opowiedzianej historii piosenkarki?

 • Kinowy powrót Whitney Houston

  Whitney Houston planuje powrót na kinowy ekran. Piosenkarka prowadzi rozmowy w sprawie występu w nowej wersji musicalu "Błysk" z 1976 roku.