• Informacje na temat:

  michael jackson jego rodzice

Artykuły na temat: michael jackson jego rodzice
 • Dawna dziecięca gwiazda w obronie Michaela Jacksona

  Corey Feldman, który jako dziecko wystąpił w takich filmach jak "The Goonies" czy "Piątek trzynastego IV: Ostatni rozdział", stanął w obronie Michaela Jacksona. Zmarły w 2009 roku król popu oskarżany jest o molestowanie seksualne przez dwóch mężczyzn. Do przestępstw miało dojść, gdy obaj poszkodowani byli jeszcze dziećmi. Ich przeżycia zostały opisane w głośnym dokumencie "Leaving Neverland".

 • Były przyjaciel Michaela Jacksona: Nie wierzę, ci mężczyźni kłamią

  Były przyjaciel Michaela Jacksona, rabin Shumley Boteach zabrał głos w sprawie oskarżeń pod adresem wokalisty. "Musi nastąpić ponowna ocena spuścizny Jacksona" - stwierdził.

 • Michael Jackson pozywa

  Michael Jackson pozwał do sądu niejakiego Henry'ego Vaccaro z New Jersey za to, że ten nielegalnie sprzedaje za pośrednictwem Internetu przedmioty należące do Króla Popu. Gwiazdor domaga się odszkodowania w wysokości 10 milionów dolarów.

 • Mike Tyson o Michaelu Jacksonie: Był ekspertem od podrywu

  Mike Tyson w podcaście rapera T.I. opowiedział o swojej relacji z Michaelem Jacksonem. Słynny bokser przyznał, że wizerunek zagubionego chłopca był tylko pozą gwiazdora i tak naprawdę wokalista był przebojowym podrywaczem.

 • Marlon Brando: Rozumiał go tylko Michael Jackson

  Idol Hollywood, Ameryki i całego świata zmienił sam siebie w chorego grubasa. Rozumiał go tylko Michael Jackson...

 • Sekretny pamiętnik Michaela Jacksona. O czym pisał gwiazdor?

  Michael Jackson zmarł w 2009 roku. Od tego czasu wciąż pojawiają się nowe doniesienia o jego życiu. Teraz w sieci pojawiły się zapiski z sekretnego pamiętnika "króla popu".

 • Barbra Streisand broni Michaela Jacksona: "Te dzieci były zachwycone, że mogą tam być"

  Barbra Streisand znana jest z kontrowersyjnych wypowiedzi. Ostatnio publicznie wypowiedziała się na temat sprawy Michaela Jacksona - choć współczuje ofiarom, usprawiedliwiała Króla Popu. Gwiazda wspomniała także o ruchu #metoo twierdząc, że może być szkodliwy dla kobiet.

 • Sekretny pokój w domu Michaela Jacksona? Ochroniarz króla popu zabrał głos

  Matt Fiddes, były ochroniarz Michaela Jacksona, zabrał głos w sprawie sekretnego pokoju, jaki miał znajdować się na terenie posiadłości Neverland, która należała do wokalisty.

 • Michael Jackson pedofilem? Dokument "Leaving Neverland" w HBO Go od 8 marca

  Dwuczęściowy film dokumentalny HBO "Leaving Neverland" przedstawia zwierzenia dwóch mężczyzn, którzy jako dzieci przyjaźnili się z Michaelem Jacksonem. Przed kamerami opowiadają o swoich relacjach z Królem Popu. Dokument miał swoją światową premierę na tegorocznym festiwalu filmowym Sundance. W Polsce film będzie dostępny w HBO GO od 8 marca, premiera na antenie HBO zaplanowana jest na kwiecień.

 • Michael Jackson: Sypiajcie z dziećmi

  Nie ustają kontrowersje związane z emisją w brytyjskiej telewizji ITV1 filmu zatytułowanego "Living With Michael Jackson". W poniedziałek, 3 lutego, można było usłyszeć na antenie jak król pop zachęca wszystkich, żeby sypiali z dziećmi.