• Informacje na temat:

  michael jackson junior

Artykuły na temat: michael jackson junior
 • Michael Jackson nie jest ojcem?

  Dla prasy anglosaskiej tydzień bez Michaela Jacksona to tydzień stracony. Kolejną kontrowersję związaną z amerykańskim gwiazdorem wywołana została przez jego byłą żonę, Debbie Row. Według niej Jackson nie jest biologicznym ojcem ich dwójki dzieci - syna Prince'a Michaela Juniora i córki Paris. Tymczasem nadal trwa skandal związany z nagraniem rozmowy telefonicznej Jacksona, w której zaatakował on...

 • Michael Jackson najgorszym tatą

  ..., ojciec i zarazem... morderca piosenkarza Marvin Gaye'a juniora. Oto lista pięciu najgorszych tatusiów w show biznesie: 1. Michael Jackson 2. Scott Peterson 3. Marvin Gaye Sr. 4. Joe Simpson (ojciec(...) - zajął Michael Jackson: "Wywieszać swoje dziecko z okna hotelu w Berlinie? Nie wiemy, co jest bardziej szalone: specyficzne podejście Michaela do ojcostwa czy fakt, że jakaś kobieta zdecydowała się...

 • Ile zarabia opiekun dzieci Michaela Jacksona?

  Sąd powierzył prawa do opieki nad dziećmi zmarłego Michaela Jacksona ich babci Katherine i kuzynowi TJ-owi. Teraz Katherine Jackson zwróciła się do sądu, by przyznał TJ-owi miesięczne wynagrodzenie w wysokości dziewięciu tysięcy dolarów.

 • Dzieci Michaela Jacksona mają kolejnego opiekuna

  Po długim rodzinnym sporze sąd w Los Angeles podjął w środę (22 sierpnia) decyzję o przyznaniu prawa do opieki nad dziećmi zmarłego trzy lata temu piosenkarza Michaela Jacksona ich babci i kuzynowi.

 • Paris Jackson napisała wzruszający list urodzinowy do ojca

  ...​Gdyby Michael Jackson żył, we wtorek (29 sierpnia) skończyłby 59 lat. W dniu urodzin króla popu, jego córka, Paris Jackson, opublikowała na Instagramie wzruszający list do ojca.

 • Jackson znów przed sąd?

  Bluesman Syl Johnson oskarża Michaela Jacksona, Willa Smitha i nieżyjącego już Tupaca Shakura za plagiat jego piosenki.

 • W obronie M. Jacksona

  Aaron Carter, nastoletni piosenkarz i brat Nicka z Backstreet Boys, w środę, 17 lutego, wystąpił w telewizyjnym talk-show, w którym bronił oskarżonego o molestowanie seksualne nieletnich Michaela Jacksona.

 • Janet Jackson pozwana przez byłego męża

  Janet Jackson, amerykańska wokalistka i siostra Michael Jacksona, została pozwana do sądu przez Rene Elizondo Juniora, swego byłego męża. Zarzuca jej, iż złamała ustalenia dotyczące podziału majątku, do jakiego doszło w zeszłym roku podczas rozwodu.

 • Rodzina Jacksona nie interesuje się szympansem piosenkarza

  Bubbles, słynny szympans należący swego czasu do Michaela Jacksona, został porzucony przez rodzinę zmarłego artysty - donoszą media.

 • Niezwykli goście na Festiwalu Muzyki Filmowej

  James Newton Howard - najbardziej rozchwytywany w Hollywood kompozytor, autor ponad 100 ścieżek dźwiękowych, ośmiokrotnie nominowany do Oscara m.in. za muzykę do filmów "Michael Clayton", "Osada", "Ścigany", czy "Książę przypływów" oraz Michał Lorenc - jeden z najwybitniejszych polskich współczesnych kompozytorów, twórca muzyki do takich filmowych przebojów, jak "Glina", "300 mil do nieba" czy...