• Informacje na temat:

  michael jackson koncerty

Artykuły na temat: michael jackson koncerty
 • Czadoman: Moim muzycznym autorytetem jest Michael Jackson

  Muzyk doskonale wie, jak rozbawić oczekującą dobrej zabawy publiczność, i jest doskonale przygotowany na nowe muzyczne wyzwania. Jak sam tłumaczy, zdecydował się zaprezentować swoje umiejętności w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", bo dobrych ofert współpracy się nie odrzuca. Wokalista zdradza, że jego największym autorytetem jest Michael Jackson. Nie miałby jednak odwagi, by zmierzyć się...

 • Pamięci Michaela Jacksona

  ...1 listopada wspominamy artystę, który jak żaden inny w ostatnich dekadach wpływał na masową wyobraźnię. 25 czerwca 2009 roku zmarł w wieku 50 lat Michael Jackson.

 • Michael Jackson bankrutem?

  Michael Jackson jest "finansową bombą zegarową, mogącą w każdej chwili eksplodować" - uważają byli doradcy finansowi gwiazdora. Wokalista, który w swej karierze zarobił ponad pół miliarda dolarów, stoi ponoć na krawędzi bankructwa. Przedstawiciele firmy Union Finance and Investment Corporation twierdzą, że Jackson jest im winien za doradztwo finansowe przeszło 10 milionów dolarów.

 • Pozwany Michael Jackson

  Michael Jackson będzie chciał chyba jak najszybciej zapomnieć o licznych problemach związanych z jego ostatnim albumem "Invincible". Płyta nie odniosła komercyjnego sukcesu, a teraz gwiazdor ma kłopoty związane z promującymi ją koncertami. Do sądu pozwał go bowiem promotor odpowiedzialny za tournee.

 • Nowy Michael Jackson?

  Pewny siebie hiphopowiec twierdzi, że to właśnie jemu należy się tytuł "nowego Michaela Jacksona". Dlaczego? Kanye West argumentuje to faktem, że jako jedyny Afro-Amerykanin potrafi wyprzedać(...) Michaelowi Jacksonowi". "On naprawdę wyprzedawał stadiony. On był tym jedynym. I ja czuję, że też jestem tak wyjątkowy" - kończy West. Zobacz teledyski rapera na stronach INTERIA.PL!

 • Gangsta Michael Jackson

  Niejaki Andre Van Pier, który w latach 80. i 90. zeszłego stulecia odpowiedzialny był za image Michaela Jacksona twierdzi, że piosenkarz chce powrócić w wielkim stylu. Stylista został zatrudniony, by(...) Page Six, wokalista ma nosić między innymi charakterystyczny dla lat 20. kapelusz, kamizelkę i zegarek na łańcuszku. "To jest styl który zainteresował Michaela Jacksona. Tak chce wyglądać, kiedy...

 • Michael Jackson: HIStory

  Zmarły ostatniej nocy Michael Joseph Jackson urodził się w 1958 roku w Gary w stanie Indiana, na robotniczych przedmieściach Chicago. Był siódmym spośród dziewięciorga dzieci Josepha i Katherine(...) członkiem rodzinnej grupy, grającej głównie muzykę soul i funk. Rolę nauczyciela i impresaria grupy odgrywał ojciec rodzeństwa. Michael Jackson, jako dorosły człowiek i światowej już sławy gwiazdor...

 • Michael Jackson: Biletów brak!

  Wszystkie bilety na koncerty Michaela Jacksona zostały sprzedane!

 • Michael Jackson znów w Jackson 5!

  Michael Jackson znów zaśpiewa w rodzinnym zespole Jackson 5, w którym jako dziecko rozpoczynał muzyczną karierę. Na początek reaktywowana grupa wyruszy na tournee, w planach jest również nagranie studyjnej płyty.

 • Michael Jackson był nieuprzejmy?

  Zmarły w zeszłym roku Michael Jackson miał w zwyczaju ignorować, a nawet uciekać przed osobami, które organizowały koncerty gwiazdora - twierdzi kobieta, która obsługiwała jego trasę koncertową.