• Informacje na temat:

  michael jackson lekarz

Artykuły na temat: michael jackson lekarz
 • To była pilnie strzeżona tajemnica Michaela Jacksona. Ukrywał to latami!

  Fakt, iż Michael Jackson (†51 l.) był łysy, ujawniono dopiero w przeprowadzonej w 2009 roku sekcji zwłok.

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • 6 lat temu odszedł Michael Jackson! Justyna Steczkowska wspomina wielką gwiazdę

  Michael Jackson (50 l.) odszedł dokładnie 6 lat temu. Justyna Steczkowska (42 l.) postanowiła oddać mu hołd.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Michael Jackson: Na jaw wychodzą kolejne szokujące sprawy z jego życia!

  Mimo iż Michael Jackson (†50 l.) odszedł 7 lat temu, przybywa kontrowersji, które ujawniają kolejne osoby z jego otoczenia. Czego jeszcze dowiemy się o zmarłym królu popu?

 • Michael Jackson: Lekarz zataił

  Prokuratorzy w procesie dotyczącym zagadkowej śmierci Michaela Jacksona, zarzucają doktorowi Conradowi Murray'owi wprowadzenie w błąd lekarzy ratujących Króla Popu.

 • Dzieci Michaela Jacksona wściekłe na lekarza ojca!

  Skazany na 4 lata więzienia lekarz Michaela Jacksona już wyszedł na wolność. Odsiedział zaledwie połowę wyroku - został wypuszczony za dobre zachowanie i z powodu przepełnienia kalifornijskich więzień. Nietrudno się domyślić, że jego osoba nadal budzi ogromne zainteresowanie mediów. Lekarz oczywiście korzysta z tego w najlepsze i już udziela pierwszych wywiadów, w których podkreśla, że nie ma...

 • Michael Jackson manipulował lekarzami?

  Michael Jackson próbował zaprzyjaźnić się z lekarzami, którzy dzięki zażyłej relacji z artystą dostarczali mu silne leki przeciwbólowe i nasenne - wynika z dotychczasowych zeznań w procesie w sprawie odszkodowania za śmierć Króla Popu.

 • Pogrzeb Michaela Jacksona

  Michael Jackson zostanie pochowany w Los Angeles 29 sierpnia, w dniu, w którym skończyłby 51 lat - powiedział w poniedziałek ojciec piosenkarza, Joe Jackson.

 • Lekarz Michaela Jacksona planuje...

  Odpowiedzialny za śmierć Michaela Jacksona doktor Conrad Murray za niecałe dwa tygodnie opuści więzienie. Co lekarz zamierza robić po przedterminowym zwolnieniu?

Wideo na temat: michael jackson lekarz
 • Michael Jackson kilka dni przed śmiercią

  Michael Jakson w drodze do lekarza 16 czerwca. To jedno z ostatnich zarejestrowanych materiałów ze zmarłym 9 dni później artystą.

 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Lekarz Jacksona przed sądem w Los Angeles

  Dr Conrad Murray został oskarżony o spowodowanie śmierci Michaela Jacksona 25 czerwca ubiegłego roku poprzez podanie mu silnego środka znieczulającego propofolu oraz dwóch leków uspokajających.

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

Dyskusje na temat: michael jackson lekarz
 • Re: "Na Wspólnej": Ślub w tajemnicy

  Gwiazda.... Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha .... GWIAZDA TO JEST KTOŚ ROZPOZNAWALNY OD REYKYAVIKU PO JOHANNESBURG, OD WŁADYWOSTOKU PO LOS ANGELES !!! Np Michael Jackson, Meryll Streep, Christiano Ronaldo, a nie jakaś żałosna dziewucha z lokalnego serialu...