• Informacje na temat:

  michael jackson o operacjach

Artykuły na temat: michael jackson o operacjach
 • Sekret Michaela Jacksona. Co stało się podczas wypadku na planie reklamy?

  Pod koniec stycznia 1984 roku Michael Jackson wziął udział w nagraniach spotu reklamowego marki Pepsi. Po latach okazało się, że ten dzień zmienił króla popu na zawsze.

 • Michael Jackson odszedł rok temu

  Dokładnie rok temu, 25 czerwca 2009 roku, w Los Angeles zmarł Król Popu Michael Jackson, jeden z najwybitniejszych piosenkarzy w historii muzyki. Artysta miał 50 lat. Jego śmierć wywołała żałobę wśród fanów i poruszenie w środowisku artystycznym na całym świecie, które trwają już 12 miesięcy.

 • "The Real Michael Jackson": Co ujawnia nowy dokument dotyczący króla popu?

  Rok po głośnej premierze dokumentu HBO "Leaving Neverland", swoją produkcję zaprezentowała brytyjska telewizja BBC. Dziennikarze są zgodni - tym razem fani Michaela Jacksona nie będą wściekli.

 • Michael Jackson odżyje?

  Czy Michael Jackson znów zaśpiewa i zatańczy? To możliwe, przynajmniej w świecie wirtualnym.

 • Jackson: Kolejna operacja?

  Michael Jackson planuje kolejne operacje plastyczne przed serią koncertów w Londynie.

 • Michael Jackson: HIStory

  Zmarły ostatniej nocy Michael Joseph Jackson urodził się w 1958 roku w Gary w stanie Indiana, na robotniczych przedmieściach Chicago. Był siódmym spośród dziewięciorga dzieci Josepha i Katherine(...) członkiem rodzinnej grupy, grającej głównie muzykę soul i funk. Rolę nauczyciela i impresaria grupy odgrywał ojciec rodzeństwa. Michael Jackson, jako dorosły człowiek i światowej już sławy gwiazdor...

 • Lekarz Jacksona winny nieumyślnego zabójstwa

  Winnym nieumyślnego zabójstwa Michaela Jacksona uznał w poniedziałek (7 listopada) sąd przysięgłych w Los Angeles jego osobistego lekarza, doktora Conrada Murraya. Grozi mu kara do czterech lat więzienia.

 • Michael Jackson był uzależniony?

  Wstrząsająca opowieść o kompleksach Michaela Jacksona: Katherine Jackson ujawniła, że jej syn był uzależniony od operacji plastycznych. Przypomnijmy, że wokalista często zaprzeczał, jakoby wielokrotnie korzystał z usług chirurgów.

 • Michael Jackson był nafaszerowany lekami

  Tuż przed śmiercią Michael Jackson był dosłownie nafaszerowany lekiem usypiającym - ujawniono podczas poniedziałkowej (6 maja) rozprawy.

 • Michael Jackson: Przyjęcie dla lotników

  W sobotę, 13 października, Michael Jackson zaprosił na swoje prywatne ranczo Neverland, koło Los Angeles, 200 żołnierzy z bazy amerykańskich sił powietrznych w Vandenberg. Okazją było zakończenie przez nich służby w armii. Jackson chciał w ten sposób wyrazić swoje uznanie dla tych, którzy na całym świecie uczestniczą w operacji Enduring Freedom.

Wideo na temat: michael jackson o operacjach
 • Potworek po operacjach plastycznych

  Projektantka mody, 53-letnia Donatella Versace (siostra słynnego Gianniego) przeszła dziesiątki operacji plastycznych. Poddała modyfikacji praktycznie każdą część twarzy. Teraz gorzej od niej wyglądają chyba tylko Michael Jackson i Jocelyn Wildenstein, która dla męża chciała upodobnić się do kota.

Dyskusje na temat: michael jackson o operacjach