• Informacje na temat:

  michael jackson plotki

Artykuły na temat: michael jackson plotki
 • Aktorka z "Thrillera" Michaela Jacksona znów pozywa

  ...​Ola Ray, która wcieliła się w postać dziewczyny Michaela Jacksona w teledysku "Thriller", zamierza ponownie pozwać rodzinę zmarłego króla popu za niewypłacenie należnych jej wpływów z tantiem w związku z przygotowaniem wersji 3D klipu.

 • Michael Jackson został zamordowany? Tak twierdzi jego córka

  W rozmowie z magazynem "Rolling Stone" Paris Jackson przyznała, że jest przekonana, iż Michael Jackson został zamordowany. Córka legendy muzyki pop opowiedziała również o kilku innych, równie ważnych kwestiach.

 • Marlon Brando: Rozumiał go tylko Michael Jackson

  Idol Hollywood, Ameryki i całego świata zmienił sam siebie w chorego grubasa. Rozumiał go tylko Michael Jackson...

 • Michael Jackson w Virgin?

  Oficjalnie wciąż nie zakończyła się jeszcze kłótnia Michaela Jacksona z wytwórnią Sony Music, a już pojawiły się plotki mówiące, iż amerykański gwiazdor muzyki pop podpisze kontrakt z koncernem EMI. Do tego kroku namawia go Janet Jackson, która sama związana jest z działającą w ramach tej firmy wytwórnią Virgin.

 • 3 godziny Michaela Jacksona

  Znany z grupy Black Eyed Peas producent Will.I.Am ujawnia zaskakujące szczegóły wspólnej sesji nagraniowej z Michaelem Jacksonem!

 • Michael Jackson: Co ujawnia odtajniony raport z 2003 roku?

  Na krótko przed 7. rocznicą śmierci Michaela Jacksona, media na całym świecie poinformowały o odtajnionym raporcie z 2003 roku, który został stworzony po przeszukaniu posiadłości gwiazdora Neverland. Materiały wywołały skandal i rzuciły nowe światło na życie legendarnego wokalisty. Jednak nie wiadomo, ile jest w nich prawdy.

 • Michael Jackson kocha dzieci

  ...pewne priorytety. Zawsze chciałem mieć dzieci i je wychowywać. Kocham dzieci, uwielbiam z nimi przebywać" - mówi artysta i ojciec trójki. Michael Jackson skomentował też plotki w mediach, dzięki którym zyskał pseudonim "Wacko Jacko": "Nie przejmuję się takimi rzeczami. Według mnie te plotki to wyraz ignorancji. Żadna z nich nie opiera się na faktach" - mówi. "Ale rozumiem to. Każda dzielnica ma...

 • Michael Jackson i 50 Cent: Bzdura!

  Rzeczniczka prasowa wytwórni Two Seas, dla której nowy album nagrywa obecnie Michael Jackson, wyśmiała pojawiające się ostatnio plotki o rzekomej współpracy byłego "Króla Popu" z raperem 50 Centem. "Nie wiem, kto wymyśla takie bzdury" - skomentowała Sue Harris.

 • Paris Jackson dementuje plotki o depresji

  Nie tak dawno media obiegła plotka, że Paris Jackson - córka legendarnego Michaela Jacksona, ma problemy natury psychicznej. Pisano m.in. o tym, że artystka miała zapisać się na terapię.

 • Jackson uzależniony?

  W mediach pojawiły się kolejne rewelacje dotyczące stanu Michaela Jacksona, stanowczo dementowane przez członków jego rodziny.

Zdjęcia na temat: michael jackson plotki