• Informacje na temat:

  michael jackson po operacji

Artykuły na temat: michael jackson po operacji
 • Jackson: Kolejna operacja?

  Michael Jackson planuje kolejne operacje plastyczne przed serią koncertów w Londynie.

 • Michael Jackson był uzależniony?

  Wstrząsająca opowieść o kompleksach Michaela Jacksona: Katherine Jackson ujawniła, że jej syn był uzależniony od operacji plastycznych. Przypomnijmy, że wokalista często zaprzeczał, jakoby wielokrotnie korzystał z usług chirurgów.

 • Michael Jackson: Przyjęcie dla lotników

  W sobotę, 13 października, Michael Jackson zaprosił na swoje prywatne ranczo Neverland, koło Los Angeles, 200 żołnierzy z bazy amerykańskich sił powietrznych w Vandenberg. Okazją było zakończenie przez nich służby w armii. Jackson chciał w ten sposób wyrazić swoje uznanie dla tych, którzy na całym świecie uczestniczą w operacji Enduring Freedom.

 • Michael Jackson: Nowa ofiara?

  Przyzwyczajony już pewnie do coraz to nowych pozwów Michael Jackson tym razem będzie musiał zmierzyć się z kolejnym oskarżeniem o molestowanie seksualne nieletniego. Potencjalną ofiarą amerykańskiego gwiazdora jest mający obecnie 20 lat mężczyzna.

 • "The Real Michael Jackson": Co ujawnia nowy dokument dotyczący króla popu?

  Rok po głośnej premierze dokumentu HBO "Leaving Neverland", swoją produkcję zaprezentowała brytyjska telewizja BBC. Dziennikarze są zgodni - tym razem fani Michaela Jacksona nie będą wściekli.

 • Sekret Michaela Jacksona. Co stało się podczas wypadku na planie reklamy?

  Pod koniec stycznia 1984 roku Michael Jackson wziął udział w nagraniach spotu reklamowego marki Pepsi. Po latach okazało się, że ten dzień zmienił króla popu na zawsze.

 • Michael Jackson miał kilka zabiegów rocznie

  Michael Jackson miał bardzo dużą tolerancję na leki przeciwbólowe i usypiające - zeznał anestezjolog artysty David Fournier podczas trwającego obecnie procesu o odszkodowanie za śmierć Króla Popu.

 • Michael Jackson - idol z wieloma skazami

  Ameryka opłakuje śmierć króla popu Michaela Jacksona, ale media przypominają, że zmarły idol był postacią daleką od doskonałości, którą trudno stawiać za przykład młodzieży.

 • Niedysponowany Michael Jackson. Posłuchaj wstrząsającego nagrania

  Kilka dni przed tragiczną śmiercią Michaela Jacksona doszło do tajemniczego incydentu z udziałem artysty - ujawniła prokuratura, która upubliczniła również szokujący zapis jednej z rozmów będącego pod wpływem narkotyków piosenkarza z doktorem Conradem Murrayem. Lekarz oskarżony jest o nieumyślne spowodowanie śmierci Króla Popu.

 • Michael Jackson: Problemy z nosem i nowy album

  Michael Jackson, król muzyki pop, ma problemy z nosem. Wskutek zbyt dużej ilości operacji plastycznych, skóra na czubku nosa słynnego amerykańskiego wokalisty jest martwa i spowodowała jego zniekształcenie. Tymczasem na marzec zapowiedziano wydanie nowego, długo oczekiwanego albumu wokalisty.

Wideo na temat: michael jackson po operacji
 • Potworek po operacjach plastycznych

  Projektantka mody, 53-letnia Donatella Versace (siostra słynnego Gianniego) przeszła dziesiątki operacji plastycznych. Poddała modyfikacji praktycznie każdą część twarzy. Teraz gorzej od niej wyglądają chyba tylko Michael Jackson i Jocelyn Wildenstein, która dla męża chciała upodobnić się do kota.