• Informacje na temat:

  michael jackson taniec

Artykuły na temat: michael jackson taniec
 • Dzieci Michaela Jacksona uhonorowały ojca

  Dzieci zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona uczestniczyły w ceremonii, podczas której uczczono pamięć ich słynnego ojca.

 • Michael Jackson - brak słów

  O nim i o jego twórczości powiedziano już właściwie wszystko. Nie pominięto żadnego osiągnięcia, żadnej płyty, żadnego przeboju. Michael Jackson na zawsze wpisał się w historię muzyki.

 • Były kolega Michaela Jordana ostro skrytykował "Ostatni taniec"

  Wyprodukowany przez stację ESPN, a poza Stanami pokazywany na Netfliksie, "Ostatni taniec" przez wielu został określony mianem sportowego dokumentu wszech czasów. Nieliczni krytycy tego serialu twierdzą, że jest on mało wiarygodny, bo spory wpływ na jego ostateczny kształt miał Michael Jordan, czyli główny bohater produkcji. Do grona krytyków "Ostatniego tańca" dołączył kolega Jordana z drużyny...

 • 5. rocznica śmierci Michaela Jacksona: Kilka trudnych pytań

  Pięć lat po śmierci Michaela Jacksona makabryczny taniec na grobie Króla Popu trwa w najlepsze. Jedni prześcigają się w oskarżeniach i wyciągają rękę po pieniądze, inni ograniczają się tylko do tego drugiego.

 • "Ostatni taniec": Game time!

  Chicago Bulls za czasów mitycznej kariery Michaela Jordana stało się najsłynniejszą drużyną sportową w historii świata, bez względu na dyscyplinę, a on sam ikoną, która popularnością - jak głosiły nagłówki gazet - przebiła papieża i Chrystusa. Serial dokumentalny "Ostatni taniec" to świadectwo tamtego czasu. 10-odcinkowy serial Netflixa jest więc historią najsłynniejszego człowieka na Ziemi...

 • BBC bez piosenek Michaela Jacksona. "Leaving Neverland" początkiem końca Króla Popu?

  Coraz poważniejsze konsekwencje ma dokumentalny film "Leaving Neverland", w którym opowiedziano o nadużyciach seksualnych Michaela Jacksona. Tym razem z anteny BBC zniknęły piosenki Króla Popu.

 • Jennifer Lopez otrzyma Michael Jackson Video Vanguard Award 2018

  Jennifer Lopez została laureatką specjalnej nagrody Michael Jackson Video Vanguard Award. Amerykańska wokalistka odbierze ją podczas rozdania tegorocznych statuetek MTV Video Music Awards w Nowym Jorku.

 • Wade Robson oskarża Michaela Jacksona z zemsty? Taj Jackson broni wujka ("Leaving Neverland")

  Taj Jackson, wokalista grupy 3T i bratanek Michaela Jacksona, twierdzi, że Wade Robson w głośnym dokumencie "Leaving Neverland" oskarża Króla Popu z powodu zemsty. Choreograf miał się poczuć odrzucony, gdy nie dostał pracy przy show "Michael Jackson: ONE" Cirque Du Soleil.

 • "Thriller" Michaela Jacksona z rekordem

  Wydany w listopadzie 1982 roku album "Thriller" Michaela Jacksona jako pierwszy w historii został uhonorowany 30-krotną platyną za sprzedaż ponad 30 mln egzemplarzy w USA.

 • Obama: Jackson to ikona

  Prezydent USA Barack Obama uważał Michaela Jacksona za wyjątkowego artystę i ikonę muzyki, lecz jest zdania, że pewne aspekty życia słynnego piosenkarza były tragiczne i smutne - powiedział w piątek rzecznik prezydenta Robert Gibbs. Dzień wcześniej Jackson zmarł, prawdopodobnie na zawał serca.

Wideo na temat: michael jackson taniec
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Odcinek 7.

  Emilia Komarnicka-Klynstra nie do pokonania jako Michael Jackson. Aktorka doskonale odwzorowała śpiew i taniec muzycznej legendy w przeboju „Beat It” i otrzymała najwyższe noty zarówno od jurorów, jak i uczestników. W siódmym odcinku 12. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zaprezentowali się także: Justin Timberlake, Bonnie Taylor, Mireille Mathieu, Scooter, Franek Kimono, Brian Johnson z AC/DC