• Informacje na temat:

  michael jackson taśma

Artykuły na temat: michael jackson taśma
 • Prawnicy Michaela Jacksona pozwali do sądu linie lotnicze, które za pomocą ukrytych kamer sfilmowały to, co działo się na pokładzie samolotu, wiozącego wokalistę na spotkanie z prokuratorem w czwartek, 20 listopada. Pojawiły się pogłoski, jakoby taśma z tym nagraniem miała zostać sprzedana mediom.

 • Co Jackson sądził o rodzinie?

  Ujawniono nagranie Michaela Jacksona, w którym zmarły piosenkarz krytykuje członków rodziny.

 • Janet Jackson ukradła piosenkę?

  Michael Ortega, jeden z bardziej znanych amerykańskich kompozytorów twierdzi, że utwór "All For You" Janet Jackson, jest napisany w oparciu o skradzioną mu piosenkę. Sprawa prawdopodobnie jednak nigdy nie trafi do sądu.

 • Michael Jackson antysemitą?

  Michael Jackson wywołał kolejną aferę. Amerykański wokalista zostawił na sekretarce telefonicznej byłego współpracownika wiadomość, która pełna jest antysemickich treści.

 • Michael Jackson kontratakuje

  Michael Jackson, wielka gwiazda muzyki pop, twierdzi, że dokument "Living With Michael Jackson", który spowodował, że wokół piosenkarza pojawiło się ostatni sporo szumu, przedstawia zakłamany obraz jego osoby, a reżyser filmu jest hipokrytą. Piosenkarz postanowił ujawnić prawdę i nakręcić własny film.

 • Conrad Murray płacze i błaga o pomoc

  Do mediów wyciekła taśma, na której skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci Michaela Jacksona lekarz łka, szlocha i skarży się na swoją - rzekomo dramatyczną - sytuację.

 • Akon spali taśmy z głosem Michaela?

  Akon rozważa zniszczenie wszystkich niedokończonych nagrań, nad którymi pracował z Michaelem Jacksonem w ostatnich latach życia Króla Popu.

 • Dylematy Michaela Jacksona

  Coraz więcej wątpliwości pojawia się w związku z występem Michaela Jacksona podczas ceremonii rozdania nagród amerykańskiego przemysłu muzycznego, znanych jako American Music Awards (AMA). Agencja Reutersa doniosła w środę, 9 stycznia, iż występ Króla Popu zostanie odtworzony z taśmy, a tymczasem rzecznik prasowy komitetu organizacyjnego imprezy twierdzi, iż Jackson pojawi się na scenie na żywo.

 • Michael Jackson: Kłamstwa i kasety

  W sądzie w Santa Monica w Kalifornii trwa kolejny proces przeciwko Michaelowi Jacksonowi. Tym razem ukarania wokalisty domaga się reżyser Marc Schaffel, były współpracownik Jacksona, który próbuje przekonać sąd, że gwiazdor nie zapłacił mu ponad 3 milionów dolarów. Tematem środowego (5 lipca) przesłuchania były "taśmy Brando", czyli nagrania dotyczące projektu wywiadu Jacksona ze słynnym aktorem

 • Michael Jackson: Telewizyjny szał trwa

  Już wkrótce w kolejnej amerykańskiej stacji telewizyjnej pojawi się program, w którym będzie można podejrzeć prywatne życie Michaela Jacksona. Tym razem widzowie uzyskają dostęp do osobistych materiałów wideo piosenkarza.