• Informacje na temat:

  michael jackson twarze

Artykuły na temat: michael jackson twarze
 • Córka Michaela Jacksona przerywa milczenie

  ...13-letnia Paris Jackson opowiada o dorastaniu pod opieką króla popu.

 • Tańcz, mądra, tańcz, czyli wysyp teledysków z tańcem współczesnym

  Jak udowodniła Sia teledyskami "Chandalier" i "Elastic Heart", inspirowany baletem taniec współczesny może być nie tylko znakomitym uzupełnieniem popowych hitów, ale wręcz nadaje im zupełnie nowy wymiar.

 • Dramat Jacksona

  Michael Jackson (50 l.) płaci obecnie wysoką cenę za operacje plastyczne, którym poddawał się w minionych latach. Jak donoszą brytyjskie media, organizm gwiazdora zaatakowany został przez bakterię gronkowca, która dosłownie "zżera" jego twarz!

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • Paris Jackson: Chcą jej zabrać wszystko!

  Jej życie to piekło. Czternastolatka musi walczyć ze skłóconym klanem Jacksonów. Krewni nie cofną się przed niczym, by odebrać dziewczynce i jej braciom fortunę po ojcu.

 • Rzeźba przedstawiająca Michaela Jacksona i jego ulubieńca, szympansa o imieniu Bubbles, zrobiona w 1988 roku przez Jeffa Koonsa, byłego męża Ciccioliny, włoskiej gwiazdy filmów porno, została sprzedana na aukcji, która odbyła się we wtorek, 15 maja, w Nowym Jorku. Anonimowy nabywca zapłacił za nią aż 5.6 miliona dolarów!

 • Dzieci Michaela o tacie

  W nadanym w amerykańskiej telewizji w poniedziałek najnowszym odcinku programu "The Oprah Winfrey Show" starsze dzieci zmarłego Michaela Jacksona po raz pierwszy wypowiedziały się publicznie na temat słynnego taty.

 • Michael Jackson: Ugoda z telewizją?

  Michael Jackson jest bliski osiągnięcia ugody z angielską kompanią telewizyjną Granada, odpowiedzialną za emisję kontrowersyjnego filmu o jego życiu oraz Martinem Bashirem, autorem tego dokumentu. Wokalista oskarża twórców stawiającego go w niekorzystnym świetle filmu o złamanie warunków zawartej z nim umowy.

 • Po sekcji: Jackson był w przerażającym stanie!

  Skrajnie niedożywione ciało Michaela Jacksona nosi ślady wielu operacji plastycznych i blizny po dożylnych aplikacjach środków przeciwbólowych. "Król popu" był łysy, a prawa strona jego nosa... zapadła się.

 • Katherine Jackson nienawidziła masek wnucząt

  Katherine Jackson ostro spierała się ze swoim synem Michaelem o maski, które wokalista zakładał swoim dzieciom.

Wideo na temat: michael jackson twarze
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Odcinek 7.

  Emilia Komarnicka-Klynstra nie do pokonania jako Michael Jackson. Aktorka doskonale odwzorowała śpiew i taniec muzycznej legendy w przeboju „Beat It” i otrzymała najwyższe noty zarówno od jurorów, jak i uczestników. W siódmym odcinku 12. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zaprezentowali się także: Justin Timberlake, Bonnie Taylor, Mireille Mathieu, Scooter, Franek Kimono, Brian Johnson z AC/DC

 • Potworek po operacjach plastycznych

  Projektantka mody, 53-letnia Donatella Versace (siostra słynnego Gianniego) przeszła dziesiątki operacji plastycznych. Poddała modyfikacji praktycznie każdą część twarzy. Teraz gorzej od niej wyglądają chyba tylko Michael Jackson i Jocelyn Wildenstein, która dla męża chciała upodobnić się do kota.