• Informacje na temat:

  michael jackson w tańcu

Artykuły na temat: michael jackson w tańcu
 • Smutek po śmierci Jacksona

  Od Sydney po Rio fani zmarłego w nocy wokalisty i tancerza Michaela Jacksona opłakują odejście "króla popu".

 • "Taniec z Gwiazdami" jest kobietą

  Przed dzisiejszym półfinałem programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wiemy tylko jedno: z show Polsatu na pewno pożegna się kobieta. Po raz pierwszy w historii "TzG" będziemy również świadkiem dogrywki.

 • Edyta Górniak zapisała się na "jogę twarzy"

  ..., że ma uczulenie na coś - stwierdziła Dorota Zawadzka, gdy tańczyły w "Tańcu z gwiazdami". - Przypomina Michaela Jacksona - komentował Michał Figurski. W jednym z tygodników opinii jej wygląd...

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

 • Rusza II edycja "You can dance" (zobacz zdjęcia)

  ..., ale przede wszystkim samozaparcie, dyscyplinę i sprawność". Także w drugiej edycji YCD znalazł się fan muzycznej rodziny Jacksonów. W pierwszej edycji Diana Staniszewska wsławiła się jako tancerka zafascynowana Michaelem Jacksonem, w drugiej wystąpi 19- letni Patryk Rożniecki z Porajowa, wielbiciel układów choreograficznych Janet Jackson. Miłośniczką rytmów latynoskich jest z kolei 24-letnia Anna...

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • "Kazała trzymać się Józkowi z daleka"

  ...perfekcjonistką, dopieszcza każdy ruch. To było widać podczas naszego wykonania "Thriller" czy "Bad Romance": choreografia łączyła styl Nataszy ze stylem Michaela Jacksona czy Lady Gagi - mówi nam jedna z osób(...) musiała powiedzieć "dość!". Zrobiła to, biorąc udział w "Tańcu z gwiazdami". Janusz pojawił się na widowni programu tylko raz - podczas finału show. Jak się dowiedziałyśmy, także godząc się na udział...

 • Hit internetu: 17-letni Brett Nichols rusza się jak Michael Jackson!

  W sieci popularność zdobywa występ Bretta Nicholsa podczas szkolnego konkursu talentów w Turlock (Kalifornia). 17-latek zaprezentował słynny moonwalk Michaela Jacksona w tańcu do piosenki "Billie Jean".

 • Polski Jackson w "Tańcu..."?

  O "Ziggy'm" świat usłyszał, kiedy w internecie pojawiły się filmiki pokazujące, jak Polak tańczy, jednocześnie wykonując swoją pracę, którą jest zbieranie śmieci. Mieszkającego w Londynie Zbigniewa Cołbeckiego zaczęto nawet nazywać "polskim Michaelem Jacksonem".

 • Jackson vs Jaś Fasola. Zobacz!

  Zobacz zabawny filmik, w którym Michael Jackson pojedynkuje się z Jasiem Fasolą.

Wideo na temat: michael jackson w tańcu
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.