• Informacje na temat:

  michael jak

Artykuły na temat: michael jak
 • Michael Cimino: Homofobiczne Hollywood

  Młody aktor Michael Cimino wystąpił ostatnio w wyprodukowanym przez platformę streamingową Hulu serialu "Love, Victor". Zagrał w nim główną rolę - nastolatka, który odkrywa swoją homoseksualność. W wywiadzie dla portalu "Indiewire" Cimino przekonuje, że w Hollywood wciąż aktualne jest przekonanie, że aktorzy nie powinni zaczynać swojej kariery od wcielenia się w postać geja.

 • ​Michael Biehn w serialu "The Mandalorian"

  Powiększa się obsada hitu platformy streamingowej Disney+, czyli osadzonego w świecie "Gwiezdnych wojen" serialu "The Mandalorian". Po Rosario Dawson dołączył do niej Michael Biehn. Aktor najbardziej znany jest z roli Kyle'a Reese'a w filmie Jamesa Camerona "Terminator".

 • Michael Caine i Shakira: Wciąż zakochani

  ...! Gwoli ścisłości dodajmy, że Michael Caine ma dość łazienek w swoich brytyjskich posiadłościach oraz w domu w Miami. Tak naprawdę tym, co cementuje jego małżeństwo, jest równość w związku, zaufanie i szacunek. Dzięki temu małżeństwo aktora trwa już 47 lat. I jak twierdzi, z roku na rok jest coraz lepsze. Najpierw porażka Zanim Michael Caine poznał Shakirę, miał już na koncie jedno, trwające cztery...

 • Jak dziś wygląda najmłodszy syn Michaela Jacksona?

  Do sieci trafiły najnowsze zdjęcia Bigiego (Blanketa) Jacksona, najmłodszego syna Michaela Jakcsona. Jak dziś wygląda 17-letni syn legendy?

 • George Michael: Brytyjskie media ujawniają nowe szczegóły dot. śmierci gwiazdora

  Brytyjskie tabloidy rozpisują się na temat wyznania Fadiego Fawaza, partnera George'a Michaela. Mężczyzna miał zrobić zdjęcia wokaliście już po śmierci oraz opowiedzieć, jak odkrył, że gwiazdor nie żyje.

 • Sekretny pokój w domu Michaela Jacksona? Ochroniarz króla popu zabrał głos

  Matt Fiddes, były ochroniarz Michaela Jacksona, zabrał głos w sprawie sekretnego pokoju, jaki miał znajdować się na terenie posiadłości Neverland, która należała do wokalisty.

 • Michael Bublé agresywny wobec żony. Nagranie zaniepokoiło fanów

  Transmisja na żywo Michaela Bublé i jego żony Luisany Lopilato nie poszła tak, jak by sobie życzyła tego gwiazdorska para. Zachowanie wokalisty zaniepokoiło oglądających.

 • Marlon Brando: Rozumiał go tylko Michael Jackson

  Idol Hollywood, Ameryki i całego świata zmienił sam siebie w chorego grubasa. Rozumiał go tylko Michael Jackson...

 • Znana jest przyczyna śmierci Melanie Panayiotou, siostry George'a Michaela

  Melanie Panayiotou, siostra wokalisty George'a Michaela, zmarła 25 grudnia 2019 roku, czyli dokładnie w trzecią rocznicę śmierci jej sławnego brata. Miała 55 lat.

 • Netflix: Michael Douglas wraca do "The Kominsky Method"

  Aktorki duet - Michael Douglas i Alan Arkin znów pojawi się na małym ekranie. Platforma Netflix zapowiedziała, że powstanie 3. sezon serialu "The Kominsky Method". Jednak będzie to ostatnia odsłona tej produkcji.

Zdjęcia na temat: michael jak
Wideo na temat: michael jak
 • "Eli Stone": George Michael - Feeling Good

  "Eli Stone" (utwór "Feeling Good" w wykonaniu George'a Michaela) "Eli Stone" to amerykański dramat prawniczy przedstawiający historię Elli'ego Stone'a - adwokata, u którego lekarze wykrywają tętniaka mózgu. Eli zaczyna mieć halucynacje, które z biegiem czasu okazują się być wizjami przyszłości. Wpływ na produkcję miał George Michael. Oprócz zagrania w kilku odcinkach w 1. sezonie każdy odcinek

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Odcinek 7.

  Emilia Komarnicka-Klynstra nie do pokonania jako Michael Jackson. Aktorka doskonale odwzorowała śpiew i taniec muzycznej legendy w przeboju „Beat It” i otrzymała najwyższe noty zarówno od jurorów, jak i uczestników. W siódmym odcinku 12. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zaprezentowali się także: Justin Timberlake, Bonnie Taylor, Mireille Mathieu, Scooter, Franek Kimono, Brian Johnson z AC/DC

 • "Stargate: Origins": Mamy pełen zwiastun nowej produkcji

  , Sarah Navratil, Shvan Aladdin, Tonatiuh Elizarraraz, Derek Chariton, Justin Michael Terry, Lincoln Werner Hoppe. "Stargate: Origins" zadebiutuje na dedykowanej uniwersum Gwiezdnych Wrót platformie Stargate Command. Jak na razie nie mamy informacji o premierze serialu w Polsce.

Dyskusje na temat: michael jak