• Informacje na temat:

  michael keaton

Artykuły na temat: michael keaton
 • Michael Keaton dostał propozycję, by znów zagrać Batmana

  Choć pozycja Roberta Pattinsona w powstającym filmie „The Batman” Matta Reevesa pozostaje niezagrożona, fanów Człowieka-Nietoperza zelektryzowała wiadomość o tym, że słynny czarny kostium ponownie może włożyć Michael Keaton, który dwukrotnie wcielał się w rolę Batmana w filmach wyreżyserowanych przez Tima Burtona.

 • Michael Keaton: Batman i Birdman

  Jego ojciec pracował jako inżynier księżycowych lądowników. On sam przez pewien czas studiował retorykę, a jako pseudonim artystyczny przyjął... nazwisko znanej aktorki. W poniedziałek, 5 września, Michael Keaton kończy 65 lat.

 • Michael Keaton jako twórca fastfoodowego imperium

  Michaela Keatona ("Batman", "Spotlight", "Birdman"), laureata Złotego Globu 2015, zobaczymy wkrótce w roli Raya Kroca, człowieka, który stworzył fastfoodowe imperium McDonald’sa i który dla wielu jest ucieleśnieniem "amerykańskiego snu". Film "McImperium" pojawi się na ekranach 3 lutego.

 • Michael Keaton zagra Jokera?

  Michael Keaton ( "Powrót Batmana" , "Córka prezydenta" ) prawdopodobnie wcieli się w postać Jokera w kolejnym filmie o przygodach Batmana. Aktor grał słynnego człowieka-nietoperza w obrazach z 1989 i 1992 roku.

 • Michael Keaton tęskni za sokiem

  W jednym z niedawno udzielonych wywiadów Michael Keaton ( "Powrót Batmana" , "Córka prezydenta" ) zdradził, że chciałby zagrać w kontynuacji tylko jednego filmu, w którym wystąpił. Filmem tym jest zwariowana komedia Tima Burtona z 1988 roku, "Sok z żuka" .

 • Michael Keaton obchodzi 60. urodziny!

  Jego ojciec pracował jako inżynier księżycowych lądowników. On sam przez pewien czas studiował retorykę, a jako pseudonim artystyczny przyjął nazwisko znanej aktorki. Dwukrotnie wcielał się w postać człowieka-nietoperza. Lubi wędkarstwo muchowe i jazdę na snowboardzie. W poniedziałek, 5 września 2011, Michael Keaton obchodzi 60. urodziny!

 • Michael Keaton w Białym Domu

  Michael Keaton ( "Jackie Brown" , "Zwycięski gol" ) zgodził się zagrać prezydenta Stanów Zjednoczonych w przygotowywanym od dawna filmie "First Daughter". Jak już informowaliśmy, w główną bohaterkę obrazu, córkę najpotężniejszego człowieka na świecie, wciela się Katie Holmes ( "Porzucona" , "Telefon" ). Zdjęcia do tego projektu ruszyły na początku czerwca.

 • "Birdman" w Wenecji: Powrót Michaela Keatona

  Inárritu - "Birdman" z Michaelem Keatonem, Emmą Stone, Naomi Watts i Edwardem Nortonem w rolach głównych. Wszyscy aktorzy przed wieczorną ceremonią i pokazem oddali się w ręce fotoreporterów od popołudnia gromadzących się na czerwonym dywanie. Tym sposobem zaspokoili potrzeby swojego ego, którymi przez lata kierował się główny bohater samego filmu - Riggan Thomson (Michael Keaton) - aktor i reżyser...

 • Cameron Diaz i Michael Keaton w czarnej komedii

  Cameron Diaz ( "Aniołki Charliego" , "Sposób na blondynkę", "Męska gra" ) i Michael Keaton, który zasłynął tytułową rolą w filmie "Batman" Tima Burtona, wystąpią wspólnie w czarnej komedii "Going Mad In Hollywood".

 • Diane Keaton: Zrozumieć syna

  Diane Keaton ( "Pokój Marvina" , "Lepiej późno niż później: Something's Gotta Give" ) zagra główną rolę w dramacie "Da Vinci's Mother", który producent Michael Besman ( "Schmidt" ) i specjalistka od castingów Bonnie Timmermann ( "Helikopter w ogniu" ) przygotowują dla studia Fox Searchlight. Z ramienia wytwórni realizację nadzorować będą Zola Mashariki i Claudia Lewis.

Zdjęcia na temat: michael keaton
Wideo na temat: michael keaton
 • Michael Keaton o filmie "McImperium"

  "Jakim cudem 52-letni sprzedawca mikserów zbudował fast foodowe imperium? Ponad 1600 restauracji z rocznym obrotem 700 mln dolarów. Jedno słowo: wytrwałość" - mówi Michael Keaton, odtwórca głównej roli w filmie Johna Lee Hancocka "McImperium". "Kiedy czytałem scenariusz, nie mogłem uwierzyć, że do tej pory jeszcze nikt o tym nie opowiedział. To przecież prawdziwie amerykańska historia" - dodaje

 • Anna Wendzikowska przyjęła propozycję hollywoodzkiego gwiazdora! "Zaiskrzyło"

  Anna Wendzikowska, która dla "Dzień dobry TVN" przeprowadza wywiady z gwiazdami światowego kina, przyznaje, że propozycje prywatnych spotkań z celebrytami są niezwykle kuszące. Raz zdarzyło jej się stracić głowę dla swojego rozmówcy, z kolei z innym aktorem, Michaelem Keatonem, kontynuuje znajomość. – Czasem jednak jest tak, że nastąpi moment delikatnego flirtu. To dodaje rozmowie koloru

Dyskusje na temat: michael keaton