• Informacje na temat:

  michael london

Artykuły na temat: michael london
 • Michael Douglas królem Kalifornii

  Michael Douglas ( "Cudowni chłopcy" , "Wojna państwa Rose" ) będzie gwiazdą filmu "The King of California", którego realizacja rozpocznie się w lutym 2006. Nad produkcją czuwają Alexander Payne i Michael London, twórcy słynnych "Bezdroży" .

 • Pożegnanie George'a Michaela

  Na początku grudnia ukaże się koncertowe DVD George'a Michaela, pierwsze w jego karierze. "Live In London" to zgodnie z tytułem zapis występu w stolicy Wielkiej Brytanii, który odbył się w ramach ostatniej trasy "25 Live Tour".

 • Paris i Taj Jacksonowie wobec oskarżeń Michaela Jacksona ["Leaving Neverland"]

  Ostatnio przetacza się prawdziwa burza wokół przeszłości zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona. Jak na szokujący dokument Dana Reeda "Leaving Neverland" zareagowali córka i bratanek Króla Popu?

 • Michael Jackson wilkołakiem

  Michael Jackson, amerykański gwiazdor muzyki pop, postanowił wrócić do czasów z okresu albumu "Thriller". Podczas trwającego Festiwalu Filmowego w Cannes ogłosił, że już wkrótce zajmie się produkcją filmu "Wolfed", w którym zagra także główną rolę - wilkołaka.

 • Spokojny nurt "London River"

  Długo nie było w Berlinie filmu, który przypadłby do gustu wszystkim widzom. Dopiero Rachid Bouchareb swoim najnowszym obrazem "London River" zadowolił zarówno krytyków, jak i publiczność.

 • "London Calling" The Clash. "Aż chce się walić głową w mur"

  ...karierze. 1979 rok. Na amerykańskich listach przebojów królują The Eagles i Donna Summer, na Wyspach rynek podbijają piosenki Abby i Michaela Jacksona. Muzyczną rebelię prezentowali Ramones i Sex Pistols(...) gatunku. Zdjęcie zdobiące okładkę "London Calling" to jednocześnie najsłynniejsza fotografia The Clash. Pochodzi z koncertu w klubie Palladium w Nowym Jorku, z 21 września 1979 roku. Pod koniec...

 • George Michael: Śmierć osaczała go ze wszystkich stron

  Pod koniec lat 90. w krótkim czasie George Michael stracił trzy bliskie osoby - matkę, partnera i przyjaciółkę. O tych wydarzeniach możecie przeczytać we fragmencie właśnie wydanej biografii "George Michael".

 • Barbra Streisand broni Michaela Jacksona: "Te dzieci były zachwycone, że mogą tam być"

  Barbra Streisand znana jest z kontrowersyjnych wypowiedzi. Ostatnio publicznie wypowiedziała się na temat sprawy Michaela Jacksona - choć współczuje ofiarom, usprawiedliwiała Króla Popu. Gwiazda wspomniała także o ruchu #metoo twierdząc, że może być szkodliwy dla kobiet.

 • George Michael nie żyje. Gwiazdor miał 53 lata

  George Michael, wokalista, producent i kompozytor oraz członek grupy Wham! zmarł 25 grudnia w swojej posiadłości w hrabstwie Oxfordshire. Według informacji podanych przez jego menedżera przyczyną śmierci artysty była niewydolność serca.

 • Michael Buble: Król coverów w Krakowie

  We wtorek, 4 listopada, w Kraków Arenie wystąpi kanadyjski gwiazdor Michael Buble.

Zdjęcia na temat: michael london