• Informacje na temat:

  michael madsen aktor

Artykuły na temat: michael madsen aktor
 • Michael Madsen odtworzył słynną scenę ze "Wściekłych psów"

  Nietypowy sposób wybrał Michael Madsen do tego, by przypomnieć swoim fanom o konieczności pozostawania w domu w czasie trwania pandemii koronawirusa. Aktor, który w filmie Quentina Tarantino "Wściekłe psy" wcielił się w rolę Pana Blondyna, powtórzył słynną scenę filmową, w której torturuje policjanta.

 • Michael Madsen: Weinstein robił wszystko, bym nie zagrał u Tarantino

  Michael Madsen w najnowszym wywiadzie zdradził, że jego relacja z Harveyem Weinsteinem nie należała do najłatwiejszych. "Nie wiem, czy on kogokolwiek lubił. Wiem za to na pewno, że nie lubił mnie" - stwierdził aktor. I dodał, że w produkcjach Quentina Tarantino wystąpił tylko dzięki silnemu wstawiennictwu reżysera.

 • Michael Madsen w "BloodRayne"

  Michael Madsen ( "Kill Bill: Volume 2" , "Wściekłe psy" ) dołączył do obsady filmu "BloodRayne". W ekranizacji kultowej gry komputerowej aktor zagra Vladimira, łowcę wampirów.

 • Michael Madsen przyleciał do Polski

  Amerykański aktor Michael Madsen, znany m.in. z obrazów "Kill Bill" i "Sin City" - gwiazda filmu "House" (Dom), który powstaje w Łodzi i okolicach, przyleciał w piątek, 28 lipca do Polski. Artysta w sobotę rozpocznie zdjęcia filmowe.

 • Michael Madsen o "Kill Bill 2"

  Michael Madsen ( "Gatunek 2" , "Śmierć nadejdzie jutro" ) zdradził niedawno kilka szczegółów na temat postaci granej przez niego w filmie "Kill Bill: Volume 2" Quentina Tarantino. Odtwórca roli podłego Budda ma nadzieję, że widzowie uznają tego bohatera za bardzo interesującego i przestaną wreszcie kojarzyć aktora z pamiętną kreacją w innym filmie Tarantino, czyli słynnych "Wściekłych psach" .

 • Michael Madsen: "Bond 20" i "Kill Bill"

  Michael Madsen ( "Gatunek" , "W obronie miłości" , "W potrzasku" ) prowadzi końcowe negocjacje w sprawie swego udziału aż w dwóch filmach. Jak już informowaliśmy, aktor ma się między innymi ponownie spotkać z Quentinem Tarantino, tym razem na planie najnowszego filmu kontrowersyjnego reżysera, "Kill Bill".

 • Michael Madsen w trzech kolejnych filmach o 007

  Michael Madsen, pamiętny Vic Vega / Blondyn z filmu Quentina Tarantino "Wściekłe psy", który występuje w najnowszej, dwudziestej części przygód Jamesa Bonda, pojawi się także w dwóch kolejnych epizodach słynnej serii. W niedawnym wywiadzie aktor wyznał, że agent Damian Falco - postać, którą gra w "Die Another Day", pojawi się także w filmach "Bond 21" i "Bond 22".

 • Madsen o braciach Vega i Bondzie

  Michael Madsen ("Wściekłe psy", "Śmierć nadejdzie jutro" , "Donnie Brasco") w wywiadzie udzielonym jednej z internetowych witryn filmowych opowiedział o swoich najnowszych projektach. Aktor wyznał, że marzy o powstaniu filmu o braciach Vega, którzy pojawili się już w obrazach Quentina Tarantino - "Wściekłe psy" i "Pulp Fiction". Madsen mówił również o dwudziestej części Jamesa Bonda, w której...

 • W Łodzi powstaje thriller z M. Madsenem

  W Łodzi ruszyły w sobotę, 15 lipca zdjęcia do amerykańskiego thrillera "House" (Dom), który reżyseruje Robby Henson. Gwiazdą filmu będzie Michael Madsen, aktor znany m.in. z obrazów "Kill Bill" i "Sin City" .

 • Madsen ma kompleks Kermita?

  Michael Madsen ( "Wściekłe psy" , "Śmierć nadejdzie jutro" ), odtwórca roli Buda w filmie "Kill Bill: Volume 2" , wyznał, iż marzy o otrzymaniu własnej gwiazdy na hollywoodzkiej Alei Sław(...) popularnemu Kermitowi z programu Muppet Show , Madsen zazdrości chyba najbardziej.