• Informacje na temat:

  michael mann zdjęcia

Artykuły na temat: michael mann zdjęcia
 • Dustin Hoffman gwiazdą "Luck"

  Michael Lombardo, dyrektor programowy HBO, ogłosił, że stacja podejmie się produkcji nowego serial zatytułowanego "Luck". Główną rolę ma w nim zagrać Dustin Hoffman, gwiazda takich filmów, jak "Rain Man" czy "Sprawa Kramerów".

 • BAFTA 2015: Znowu "Ida"!

  Nagrody BAFTA 2015 zostały rozdane. Największym zwycięzcą okazał się w tym roku film Richarda Linklatera "Boyhood", który wygrał w kategoriach: najlepszy film, reżyser i aktorka drugoplanowa. Najlepszym filmem nieanglojęzycznym okazała się "Ida". To kolejny wielki sukces produkcji Pawła Pawlikowskiego.

 • "Cudowne lata": Co się stało z gwiazdami serialu?

  ...aktorka i piosenkarka urodziła się w Londynie. Jest córką Michaela d’Abo, byłego wokalisty zespołu "Manfred Mann". - Zaczęła komponować w wieku 3 lat. Podczas jazdy samochodem napisała piosenki o kotach(...) (Michael) Wcielił się w pierwszego męża Karen. Nie zyskał aprobaty teścia, ponieważ był hipisem i pacyfistą. David Schwimmer zrobił największą karierę telewizyjną spośród wszystkich członków obsady...

 • "Brud": Plejada brytyjskich gwiazd w szalonej czarnej komedii

  Już 17 października na ekrany kin wejdzie hardcore'owa komedia "Brud". Film autorstwa twórców "Trainspotting" to historia Bruce'a Robertsona, detektywa, który w drodze na szczyt nie cofnie się przed niczym. W rolę zdeprawowanego policjanta wcielił się James McAvoy, a partnerują mu największe gwiazdy brytyjskiego kina.

 • Skasowali serial

  ...producenci wykonawczy David Milch i Michael Mann oraz kierownictwo HBO podjęli decyzję o zakończeniu produkcji serialu "Luck". Oto oficjalne oświadczenie:   "Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo. Na(...) włożyliśmy całe nasze serce w ten serial, który miał wspaniałą obsadę, ekipę produkcyjną  i scenarzystów. Nasza współpraca była niezwykle udana i chcemy kontynuować ją w przyszłości" - powiedzieli Michael...

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

 • Serialowy przewodnik

  ...przeczucia, bo choć pacjent jest młody, poważnie choruje na serce. Konicę odwiedza teściowa, Irena. Kobieta pokazuje mu zdjęcia, na których widać go z Klaudią. Okazuje się, że Marta walczy o odzyskanie dzieci(...) koncepcje i dochodzi między nimi do konfliktu. "Na linii strzału" ODC.33 Pod opiekę Shannon i Manna trafia były mafioso i płatny zabójca, Dominic. Mary musi interweniować, gdyż nie układa mu się...

 • Borys Lankosz: Przeciw przesądom

  Film przeciw przesądom - tak dotykające tematu relacji polsko-żydowskich "Ziarno prawdy", które w piątek, 29 stycznia, wchodzi do kin, nazywa Borys Lankosz. Jak podkreślił reżyser, jego cel jest taki, by "ludzie po tym filmie chcieli spokojnie rozmawiać, a nie rzucać się na siebie".

 • Michael Mann handluje bronią

  Michael Mann ( "Ostatni Mohikanin" , "Informator" , "Ali" ) wyreżyseruje film pod tytułem "Arms and the Man". Projekt zostanie oparty na artykule z New York Times Magazine , opowiadającym o mrocznym rynku handlarzy bronią. Scenariusz napisze autor artykułu, Peter Landesman.

 • "Red Dragon": Zdjęcia jesienią

  Informowaliśmy już o przygotowaniach do realizacji prequela słynnego filmu "Milczenie owiec". Prace nad obrazem trwają już od pewnego czasu. "Red Dragon" będzie adaptacją pierwszej książki autorstwa Thomasa Harrisa, opowiadającej o krwiożerczym psychiatrze-kanibalu. Jak twierdzą producenci, zdjęcia mają rozpocząć się już jesienią. Wciąż jednak nie wiadomo, kto wcieli się w postać Hannibala