• Informacje na temat:

  michael operacje plastyczne

Artykuły na temat: michael operacje plastyczne
 • Ofiara operacji plastycznych!

  ...producentów i reżyserów. Operacje plastyczne to część tego biznesu. Kobiety mają prawo je robić, jeśli chcą. "Ja chcę" - mówiła Hunter Tylo w styczniu 2006 roku w wywiadzie dla "Soap Opera Digest". Gdy(...), a moja żona od chirurgii plastycznej" - żalił się Michael Tylo. Przed powrotem na plan "Mody na sukces" w marcu 2005 roku Hunter znów powiększyła biust i usta. Efekty obu zabiegów wzbudziły przerażenie...

 • "The Real Michael Jackson": Co ujawnia nowy dokument dotyczący króla popu?

  Rok po głośnej premierze dokumentu HBO "Leaving Neverland", swoją produkcję zaprezentowała brytyjska telewizja BBC. Dziennikarze są zgodni - tym razem fani Michaela Jacksona nie będą wściekli.

 • Kolejna operacja plastyczna?

  Sun" zastanawia się, czy gwiazda nie uzależni się od operacji plastycznych, tak jak to było w przypadku Michaela Jacksona czy brytyjskiej celebrytki Katie Price. "Dla Amy Winehouse operacje plastyczne będą jak zamówienie hamburgera: Poproszę większy rozmiar " - puentuje bulwarówka. Przeczytaj również: Do szpitala po operacji piersi Ojciec o piersiach córki: Wspaniałe! Zobacz teledyski Amy...

 • Jackson: Kolejna operacja?

  Michael Jackson planuje kolejne operacje plastyczne przed serią koncertów w Londynie.

 • Operacja plastyczna zniszczyła jej karierę

  Nie była jeszcze gwiazdą, a niczym rękawiczki zmieniała u swego boku znanych mężczyzn. Lista jej sercowych podbojów jest długa. Pierwszy był Michael J. Fox. Aktorka porzuciła go dla Matthew Brodericka. Podczas wspólnych wakacji w Irlandii prowadzone przez gwiazdora auto zjechało na przeciwległy pas drogi i doszło do czołowego zderzenia. Broderick i Gray przeżyli, ale pasażerka oraz kierowca...

 • Michael Jackson: HIStory

  Zmarły ostatniej nocy Michael Joseph Jackson urodził się w 1958 roku w Gary w stanie Indiana, na robotniczych przedmieściach Chicago. Był siódmym spośród dziewięciorga dzieci Josepha i Katherine(...) członkiem rodzinnej grupy, grającej głównie muzykę soul i funk. Rolę nauczyciela i impresaria grupy odgrywał ojciec rodzeństwa. Michael Jackson, jako dorosły człowiek i światowej już sławy gwiazdor...

 • Choć wszystko wskazuje na to, że Michael Jackson może mieć w najbliższym czasie spore kłopoty, wielu ludzi nie wierzy w stawiane mu zarzuty molestowania seksualnego 12-letniego chłopca. Demonstracje fanów w obronie Króla Muzyki Pop planowane są w Londynie i Los Angeles. O niewinności wokalisty przekonany jest także autor jednej z jego biografii.

 • Sekret Michaela Jacksona. Co stało się podczas wypadku na planie reklamy?

  Pod koniec stycznia 1984 roku Michael Jackson wziął udział w nagraniach spotu reklamowego marki Pepsi. Po latach okazało się, że ten dzień zmienił króla popu na zawsze.

 • Wprawdzie do ślubu Michaela Douglasa i Catherine Zety-Jones zostało blisko dwa miesiące, ale słynna para już robi wszystko, aby na ceremonii w hotelu "Plaza" w Nowym Jorku 18 listopada wyglądać jak najlepiej. Walijka pracuje nad odzyskaniem figury, zaś gwiazdor "Wall Street" stara się odmłodzić. 55-letni Douglas uważa, że wygląda zbyt staro, dlatego też poddał się operacji plastycznej.

 • Michael Jackson był uzależniony?

  Wstrząsająca opowieść o kompleksach Michaela Jacksona: Katherine Jackson ujawniła, że jej syn był uzależniony od operacji plastycznych. Przypomnijmy, że wokalista często zaprzeczał, jakoby wielokrotnie korzystał z usług chirurgów.

Zdjęcia na temat: michael operacje plastyczne
Wideo na temat: michael operacje plastyczne
 • Potworek po operacjach plastycznych

  Projektantka mody, 53-letnia Donatella Versace (siostra słynnego Gianniego) przeszła dziesiątki operacji plastycznych. Poddała modyfikacji praktycznie każdą część twarzy. Teraz gorzej od niej wyglądają chyba tylko Michael Jackson i Jocelyn Wildenstein, która dla męża chciała upodobnić się do kota.