• Informacje na temat:

  michael palin

Artykuły na temat: michael palin
 • Powrót Monty Pythona?

  Michael Palin, Terry Gilliam i Terry Jones, czyli mocna reprezentacja zabawnego i popularnego do dziś "Latającego cyrku Monty Pythona", planują znów zebrać się i nagrać finałowy występ.

 • Monty Python z kina do radia

  Michael Palin ( "Żywot Briana" ), znany przede wszystkim ze swojego związku z Latającym Cyrkiem Monty Pythona, stwierdził ostatnio, iż ma już serdecznie dosyć kina i telewizji. Aktor postanowił teraz zainteresować się radiem.

 • Don Kichot a la Monty Python

  Wygląda na to, że jeden z członków legendarnej grupy Monty Pythona - Michael Palin - powróci z emerytury skuszony rolą w filmie innego z "Pythonów" - Terry'ego Gilliama.

 • Powrót Monty Pythona!

  Legendarna brytyjska grupa Monty Pythona powraca. John Cleese, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin i Terry Gilliam zgodzili się na udział w sześcioodcinkowym filmie dokumentalnym, opowiadającym historię zespołu.

 • "Człowiek, który zabił Don Kichota" w kinach od 10 sierpnia

  Johnny Depp, Ewan McGregor, Jack O’Connell, Robert Duvall, Michael Palin... to oni pracowali nad projektem marzeń Terry’ego Gilliama ("Monty Python i Święty Graal", "Brazil", "12 małp", "Fisher King", "Parnassus"). Niejednokrotnie przeciwności losu krzyżowały jego plany i przerywały produkcję. Po 25 latach walki z filmowymi wiatrakami "Człowiek, który zabił Don Kichota" wreszcie na wielkim...

 • Dwóch członków Monty Pythona kręci film

  Epoka surrealistycznych wygłupów "Latającego cyrku Monty Pythona" to już chwalebna przeszłość, jednak członkowie grupy nadal kręcą filmy. Teraz Terry Gilliam ( "Nieustraszeni bracia Grimm" , "Kraina traw" ) i Michael Palin ("W 80 dni dookoła świata z Michaelem Palinem") zamierzają zewrzeć szyki.

 • Skłócony Monty Python?

  Ostatnio pisaliśmy o tym, że członkowie grupy Monty Pythona rozważają jeszcze raz zebrać się i nakręcić ostatni swój wspólny film. Pomysłodawcą przedsięwzięcia był Michael Palin. Okazuje się jednak, że Eric Idle, który wcześniej nie wypowiedział się publicznie na ten temat, jest przeciwny całemu projektowi.

 • "Śmierć Stalina": Dyktatura na wesoło

  Buscemi i Jeffrey Tambor, członek legendarnej ekipy Monty Pythona Michael Palin, dziewczyna Jamesa Bonda z "007 Quantum of Solace" Olga Kurylenko oraz wielokrotnie nagradzani Jason Isaacs i Paddy...

 • Monty Python powrócił, publiczność zachwycona

  Latający cyrk Monty Pyhtona po prawie 35 latach powrócił na żywo we wtorek wieczorem na londyńskiej arenie O2. John Cleese, Eric Idle, Terry Jones, Terry Gilliam i Michael Palin - dziś panowie w wieku od 71 do 74 lat - dadzą w sumie 10 pożegnalnych występów.

 • Ani Mru Mru z Monty Pythonem!

  Zapowiadany od kilku miesięcy wspólny występ kabaretu Ani Mru Mru z Michaelem Palinem, członkiem legendarnej grupy Monty Pythona, odbył się w piątek, 22 września, w Teatrze Dramatycznym w Elblągu. Artyści wystąpili wspólnie w piosence "Arka Noego". Michael Palin zagrał rolę trzeciego "dziecka" obok kabaretowych "dzieci" Michała Wójcika i Waldka Wilkołka oraz "ojca" Marcina Wójcika.