• Informacje na temat:

  michael park

Artykuły na temat: michael park
 • Michael Jackson sprzedał park zabaw

  Po zamknięciu rezydencji Neverland w Kalifornii, Michael Jackson znalazł nabywcę wesołego miasteczka, które znajdowała się na terenie słynnej posiadłości. Park zabaw zakupił anonimowy Japończyk.

 • Talinda Bennington zaręczona. Wdowa po wokaliście Linkin Park znalazła "anioła na Ziemi"

  Ponad dwa lata po samobójczej śmierci Chestera Benningtona, wdowa po wokaliście Linkin Park ogłosiła, że jest zaręczona. Z gratulacjami dla Talindy Bennington pospieszył już Mike Shinoda, współzałożyciel Linkin Park.

 • Rekordowi Linkin Park

  ...w specjalnym konkursie INTERIA.PL, która objęła patronat medialnym nad nowym albumem Linkin Park. Po dwóch tygodniach prowadzenia o jedno miejsce w dół przesuwa się Michael Bublé z albumem "Call Me(...)Tego imponującego wyczynu dokonała amerykańska rockowa formacja Linkin Park. Płyta "Minutes To Midnight" została sprzedana w ilości 1,178 mln egzemplarzy, czyli prawie takiej jak wszystkie pozostałe...

 • Michael Gambon zagra Dumbledore'a

  Możliwe, że nareszcie zakończą się spekulacje na temat tego, kto wcieli się w postać profesora Albusa Dumbledore'a w obrazie "Harry Potter i więzień Azkabanu". We wtorek, 31 grudnia, strona internetowa E! Online - powołując się na źródła zbliżone do producentów filmu - doniosła, że słynnego profesora zagra brytyjski aktor Michael Gambon ( "Gosford Park" , "Ali G Indahouse" , "Jeździec bez głowy" ).

 • Michael Apted nagrodzony

  Michael Apted, podczas tegorocznego międzynarodowego festiwalu filmowego w Palm Springs, otrzyma nagrodę International Filmmaker. Wyróżnienie przyznawane jest aktorom i reżyserom, którzy w swej pracy artystycznej "łamią bariery językowe i pokonują różnice kulturowe".

 • Ostatnia rola Michaela Jetera

  Producenci superprodukcji "The Polar Express", w reżyserii Roberta Zemeckisa, stanęli przed trudną decyzją. W miniony weekend, w wyniku powikłań spowodowanych AIDS, zmarł aktor Michael Jeter, który(...) materiału z udziałem Michaela Jetera wystarczy, by jego postać pojawiła się w filmie. Wszystko wskazuje na to, że tak się stanie.

 • Michael Apted na czele

  Amerykańska Gildia Reżyserów (Directors' Guild of America - DGA) dokonała w sobotę, 28 czerwca, wyboru swojego nowego prezesa. Na prestiżowe stanowisko powołano angielskiego twórcę Michaela Apteda ( "Enigma" , "Świat to za mało" ). Brytyjski reżyser zastąpił tym samym Marthę Coolidge (""Rambling Rose", "Angie"), która wbrew oczekiwaniom nie wystartowała w wyborach na drugą kadencję.

 • "South Park" śmieje się z Jacksona

  Fani Michaela Jacksona są oburzeni na twórców słynnej kreskówki "South Park" - w odcinku "I See Dead Celebrities" król popu czeka w czyścu na wpuszczenie do nieba.

 • Twórcy South Park o terrorystach

  Trey Parker i Matt Stone, twórcy kultowego "Miasteczka South Park" , zrealizowali film wyśmiewający walkę z terroryzmem. Nie oszczędzono ani amerykańskich zwolenników prawicy ani lewicy, z Michaelem Moore'em, twórcą "Fahrenheit 9.11" na czele.

 • Linkin Park pięć miesięcy po śmierci Chestera Benningtona: Początek nowej historii

  Niemal pięć miesięcy po samobójczej śmierci Chestera Benningtona ukazał się koncertowy album "One More Night Live" Linkin Park. To nasila domysły fanów o dalszej przyszłości zespołu.

Zdjęcia na temat: michael park
Wideo na temat: michael park
 • "Jurassic Park 3D"

  zabójców - ewolucja zawsze znajdzie jakieś wyjście by wyrwać się z okowów... "Jurassic Park", zrealizowany z wielkim rozmachem film na podstawie bestsellerowej powieści Michaela Crichtona, skupił(...)Ekscentryczny milioner organizuje na samotnej wyspie niezwykły rezerwat dinozaurów, powołanych do życia dzięki prehistorycznemu D.N.A. Przed otwarciem dla publiczności zaprasza do zwiedzania parku

 • Spielberg pracuje nad piątą częścią "Indiany Jonesa". Najbardziej dochodowe filmy Spielberga to: "Jurassic Park" - ok. 980 mln dolarów, "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki" - ok. 785 mln dolarów, "E.T." - ok. 715 mln dolarów. Kolejne miejsca na liście najbardziej kasowych reżyserów w historii zajmują Peter Jackson i Michael Bay. (Associated Press/x-news)

 • "Westworld": Zwiastun drugiego sezonu

  Serial powstał w oparciu o film "Westworld" ("Świat Dzikiego Zachodu") z 1973 roku wyreżyserowany przez Michaela Crichtona (pisarza odpowiedzialnego między innymi za powieści "Kongo", "Zaginiony świat", "Park Jurajski", a także pomysłodawcę "Ostrego dyżuru"). Producentami wykonawczymi serii są Jonathan Nolan i Lisa Joy. Premiera serii drugiej została zaplanowana na 23 kwietnia 2018 roku.