• Informacje na temat:

  michael pena

Artykuły na temat: michael pena
 • Pogrzeb Jamesa Gandolfiniego

  ..., Vincent Curatola, Joe Pantoliano, Tony Sirico, Dominic Chianese, Aida Turturro, Michael Imperioli, Vincent Pastore oraz Alec Baldwin. Przypomnijmy, że 51-letni aktor przebywał we Włoszech na(...) numer jeden". Gandolfini miał na koncie dwa małżeństwa. Z Marcy Wudarski, z którą miał syna Michaela, rozwiódł się po trzech latach (1999-2002). W 2008 roku ożenił się z Deborah Lin - z nią spędził...

 • Griswoldowie znów na wakacjach

  Właśnie pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun komedii "Vacation". To sequel niezwykle popularnego także Polsce filmu "W krzywym zwierciadle: Wakacje", w którym w główną rolę wcielał się Chevy Chase.

 • "Furia" przedpremierowo

  "Furia" to historia oddziału czołgistów, którzy w obliczu nawet największego zagrożenia stają do walki. Zobacz największą potyczkę pancerną od czasu "Kompanii braci" podczas pokazów przedpremierowych 22 października!

 • "Furia": Brad Pitt weteranem II wojny światowej

  24 października na ekranach kin zadebiutuje wojenny film "Furia" z Bradem Pittem w roli dowódcy czołgu, którego załoga musi zmierzyć się ze świetnie wyszkolonym oddziałem niemieckich żołnierzy.

 • "Furia" : Czterej pancerni i Pitt

  Brad Pitt robi na ekranie, co może, żeby jego nowe przedsięwzięcie - wojenna "Furia" odniosła sukces. Problem w tym, że niespecjalnie mu ktoś pomaga, a już najmniej reżyser i scenarzysta David Ayer.

 • "Furia": Brad Pitt i czterej pancerni

  - "Furia" nie jest typem kina wojennego, do którego przywykliśmy - przekonują twórcy produkcji, która 24 października wejdzie na ekrany polskich kin. - Żaden inny film nie pokazuje tak dosadnie namacalnej grozy wojny - dodają.

 • Elton John boi się Le Pena

  Sir Elton John, popularny brytyjski muzyk i wokalista, zdecydował się sprzedać swoją posiadłość we Francji. Przyznający się otwarcie do homoseksualizmu artysta obawia się bowiem, że któregoś dnia do władzy dojdzie tam reprezentujący skrajnie prawicowe poglądy Jean-Marie Le Pen.

 • Kosmici na ulicach Los Angeles

  Michelle Rodriguez, Michael Pena i Bridget Moynahan dołączyli do obsady najnowszego projektu wytwórni Columbia Pictures, "Battle: Los Angeles". Aktorzy na planie spotkają m.in. Aarona Eckharta ("Czarna Dalia", "Mroczny rycerz"), który jest zaangażowany w ten projekt.

 • De Niro nie mógł odmówić

  Po wielkim sukcesie "Poradnika pozytywnego myślenia", twórca obrazu David O. Russell skupia się na skompletowaniu obsady do swojego następnego projektu. Na planie spotkają się m.in. Robert De Niro oraz Michael Pena.

 • "Najlepszy film policyjny"

  Thriller "Bogowie ulicy" Davida Ayera ("Dzień próby", "Szybcy i wściekli"), który w nowatorski sposób pokazuje pracę policjantów patrolujących ulice Los Angeles, zostanie przedpremierowo pokazany podczas Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Główne rolę w tej produkcji grają Jake Gyllenhaal ("Tajemnica Brokeback Mountain") i Michael Pena ("Za wszelką cenę").

Zdjęcia na temat: michael pena