• Informacje na temat:

  michael richards

Artykuły na temat: michael richards
 • George Michael: Skręt podczas wywiadu

  George Michael w trakcie godzinnego wywiadu telewizyjnego przyznał, że jest wielbicielem marihuany. By potwierdzić swoje słowa, piosenkarz wyciągnął sporego dżointa i zapalił go w trakcie rozmowy...

 • Michael Jackson: Powrót po 10 latach!

  Już w środę, 15 listopada, odbędzie się pierwszy od dekady występ Michaela Jacksona w Londynie. Gwiazdor muzyki pop zaśpiewa podczas ceremonii rozdania wyróżnień World Music Awards. Ceremonia odbędzie się w Earl's Court.

 • Michael Stipe kończy 60 lat. Co słychać u wokalisty grupy R.E.M.?

  W dniu swoich 60. urodzin (4 stycznia) solowy utwór "Drive to the Ocean" zaprezentował Michael Stipe, wokalista nieistniejącej już grupy R.E.M.

 • Michael Jackson i Sting w Kompozytorskim Salonie Sławy

  Michael Jackson, Sting, Barry Manilow i Randy Newman to nazwiska artystów, którzy zostaną w tym roku wprowadzeni do Kompozytorskiego Salonu Sławy (Songwriters Hall of Fame). Oficjalnie wyróżnienia przyznane zostaną dopiero w czerwcu.

 • Michael Jackson i Sting wprowadzeni do Kompozytorskiego Salonu Sławy

  Michael Jackson, Sting, Barry Manilow, Randy Newman, Valerie Simpson i Nickolas Ashford - to nazwiska gwiazd, które zostały w tym roku wpisane do Kompozytorskiego Salonu Sławy (Songwriters Hall Of Fame). Oficjalna ceremonia wręczenia wyróżnień odbyła się 13 czerwca w Nowym Jorku.

 • The Rolling Stones: Mick Jagger i Keith Richards jak małżeństwo

  Autor książki Chris Salewicz zna Micka Jaggera i Keitha Richardsa od wczesnych lat 70. Z zapałem śledzi ich fascynującą podróż, która rozpoczęła się dekadę wcześniej przy dźwiękach(...) w posiadłości Richardsa w Redlands. Przywołuje występ Stonesów w Warszawie w 1967 roku - podczas którego Mick Jagger przegonił z pierwszych rzędów ówczesnych dygnitarzy, krzycząc: "Spierd...ać stąd...

 • Michael Jackson: Porażka roku

  Wojna na słowa z wytwórnią Sony Music, w jaką niedawno zaangażował się Michael Jackson, amerykański gwiazdor muzyki pop, została uznana przez magazyn "The Rolling Stone" za "największą porażkę" w historii muzyki rozrywkowej. Artysta wyprzedził na niej m.in. Madonnę i Ozzy'ego Osbourne'a.

 • Oni odeszli w 2017 r. Zbigniew Wodecki, Wojciech Młynarski, George Michael i inni

  Świat muzyki w ciągu ostatnich 12 miesięcy poniósł wielkie straty - wśród zmarłych znaleźli się m.in. Zbigniew Wodecki, Wojciech Młynarski, Leonard Cohen, George Michael, Chris Cornell, Chester Bennington, Al Jarreau, Chuck Berry i Anna Szałapak.

 • Michael Stipe: Życie po R.E.M.

  ...21 września 2011 roku oficjalnie ogłoszono zakończenie kariery przez zespół R.E.M. Co od tego czasu porabia jego wokalista, charyzmatyczny Michael Stipe?

 • Anita Pallenberg nie żyje. Nazywano ją "szóstym Stonesem"

  W wieku 73 lat zmarła włoska modelka i aktorka Anita Pallenberg, była partnerka muzyków The Rolling Stones: Briana Jonesa i Keitha Richardsa.