• Informacje na temat:

  michael storm

Artykuły na temat: michael storm
 • Eye Of The Storm

  ...względu na swoje umiejętności Walter często jest proszony o odszukanie osoby lub przedmiotu, którego państwowe organy ścigania nie są w stanie lub nie mogą znaleźć. Pomagają mu znajomy, Leo Knox (Michael...

 • "Fantastyczna Czwórka": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć pierwszy zwiastun kolejnej ekranizacji niezwykle popularnego komiksu Marvela. "Fantastyczna Czwórka" wejdzie na ekrany kin w sierpniu.

 • Kitty Spencer wychodzi za mąż. Narzeczony w wieku ojca

  ...była modelka Victoria Lockwood. Na palcu 29-latki od Bożego Narodzenia błyszczy pierścionek zaręczynowy z okazałym brylantem. Wybrankiem arystokratki jest pochodzący z RPA multimiliarder Michael(...)-letniego Charlesa Spencera, młodszego brata Diany i chrześniaka królowej Elżbiety II. "Wszyscy kochają Michaela, który pomimo bogactwa jest bardzo skromny i wyluzowany" - mówią osoby z otoczenia Spencer...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Video Game Live

  Energia, witalność, żywioł i ogień - w środę, 27 maja, w sali kinowej Kijów.Centrum rozpoczął się 8. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. Pierwszy z pięciu wielkich spektakli wizualno-dźwiękowych należał do świata video game. W roli głównej wystąpił Critical Hit, amerykański zespół złożony z wirtuozów nagrywających i komponujących muzykę do gier.

 • "Stumptown", "Prodigal Son", "Evil". Jakie nowości zadebiutują jesienią?

  ..., wliczając w to hazard i opiekę nad bratem. Od kiedy opuściła wojsko stara się współpracować z policją; jednak częściej sama staje się celem przestępców. Obsada: Cobie Smulders, Michael Ealy, Camryn(...). Obsada: Walton Goggins, Rob Corddry, Michaela Watkins, Omar Benson Miller, Maya Lynne Robinson, Ruby Jay, Makenzie Moss. Evil Twórcy "Żony idealnej" i "Sprawy idealnej" przygotowali nowy serial...

 • Nowy Bond: Ciemnoskóry czy rudowłosy?

  Brytyjczycy powoli przygotowują się na wybór nowego wcielenia swojego bohatera narodowego - agenta 007. Powszechnie uważa się, że Daniel Craig zrezygnuje z roli Jamesa Bonda po premierze najbliższego filmu "Spectre".

 • "Fantastyczna czwórka" w komplecie

  w Sue Richards/Niewidzialną Kobietę. Męską część grupy stanowią: Michael Chiklis ( serial "The Shield"), który zagra Bena Grimma/Giganta, Ioan Gruffudd ( "Król Artur" ), który wcieli się w Reeda Richardsa/Mr. Fantastica oraz Chris Evans ( "The Perfect Score" ), który zmierzy się z rolą Johnny'ego Storma/Ludzkiej pochodni.

 • Fantastyczne zamieszanie

  Coraz głośniej jest o realizacji filmowej adaptacji komiksu "Fantastyczna czwórka". W Sieci pojawia się wiele spekulacji dotyczących obsady widowiska. Jak zapowiadają realizatorzy opowieści, w przyszłym tygodniu ujawnione zostaną nazwiska aktorów, którzy wcielą się w głównych bohaterów komiksowej historii - Mr Fantastica, Niewidzialną Kobietę, Ludzką Pochodnię i Giganta.

 • Jackson na rockowo

  Wspólny utwór Michaela Jacksona i Lenny'ego Kravitza ma promować pierwszy album z nowym materiałem "króla popu" wydanym po jego śmierci.

 • Wręczono Emmy Awards 2002

  Podczas uroczystości wręczenia tegorocznych nagród Emmy, honorujących twórczość telewizyjną, która odbyła się w niedzielę, 22 września, za najlepszy serial komediowy uznano serię "Przyjaciele" , natomiast wyróżnienie dla najlepszego serialu dramatycznego powędrowało do twórców serii "Prezydencki poker". Emmy Awards wręczono po raz 54.