• Informacje na temat:

  michael video

Artykuły na temat: michael video
 • Jennifer Lopez otrzyma Michael Jackson Video Vanguard Award 2018

  Jennifer Lopez została laureatką specjalnej nagrody Michael Jackson Video Vanguard Award. Amerykańska wokalistka odbierze ją podczas rozdania tegorocznych statuetek MTV Video Music Awards w Nowym Jorku.

 • Amazon Prime Video - hity na wyciągnięcie ręki

  Jednym z nich jest platforma Amazon Prime Video, z której mogą teraz korzystać  m.in. klienci z abonamentem w sieci Play. Serwis oferuje swoim widzom kultowe filmy i seriale telewizyjne, wśród(...) brawurowa opowieść o Martym McFly'u (Michael J. Fox), typowym amerykańskim nastolatku lat 80., przypadkowo wysłanym w przeszłość do roku 1955, za pomocą napędzanego plutonem "wehikułu czasu" DeLorean...

 • Pink otrzyma tegoroczną Michael Jackson Video Vanguard Award

  Pink otrzyma tegoroczną Michael Jackson Video Vanguard Award. Nagroda jest wręczana podczas rozdania MTV Video Music Awards w Los Angeles.

 • Video z Jacksonem

  Wielki Michael Jackson szykuje wielki powrót wydając swoje stare płyty w nowych, pozłacanych opakowaniach, a zespół Video szykuje wielki debiut wydając swoją pierwszą płytę w zupełnie nowym i bardzo fajnym opakowaniu plastikowym - zapowiada debiutancką płytę "Video Gra" Zee Zee Woo, wokalista grupy Video.

 • Cardi B otworzy galę MTV Video Music Awards 2018

  Tegoroczna gala MTV Video Music Awards odbędzie się w poniedziałek 20 sierpnia w Nowym Jorku. Organizatorzy ceremonii poinformowali, że na otwarcie zaprezentuje się amerykańska raperka, Cardi B.

 • ​MTV Video Music Awards 2018: Specjalny hołd dla Arethy Franklin

  Zmarła 16 sierpnia Aretha Franklin zostanie upamiętniona podczas gali MTV Video Music Awards 2018.

 • MTV Video Music Awards 2018: Camila Cabello i Childish Gambino największymi zwycięzcami

  W poniedziałek, 20 sierpnia, w Radio City Music Hall w Nowym Jorku rozdano nagrody MTV Video Music Awards. Najważniejszą statuetkę - dla najlepszego teledysku - zgarnęła Camila Cabello. Co jeszcze działo się podczas ceremonii?

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Video Game Live

  Energia, witalność, żywioł i ogień - w środę, 27 maja, w sali kinowej Kijów.Centrum rozpoczął się 8. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. Pierwszy z pięciu wielkich spektakli wizualno-dźwiękowych należał do świata video game. W roli głównej wystąpił Critical Hit, amerykański zespół złożony z wirtuozów nagrywających i komponujących muzykę do gier.

 • Rozdano MTV Video Music Awards

  Późno w nocy z czwartku na piątek zakończyła się ceremonia wręczenia tegorocznych MTV Video Music Awards, czyli dorocznych nagród telewizji MTV za najlepsze teledyski roku. Wielkimi przegranymi okazały się Britney Spears i Christina Aguilera, które pomimo wielu nominacji nie otrzymały żadnej statuetki. Niespodziewanie wśród wokalistek największy sukces odniosły Aaliyah i Macy Gray. Dwie nagrody...

 • Monty Python na video i DVD!

  Niewątpliwą gratką do fanów zwariowanego humoru spod znaku Monty Pythona jest wydanie trzech przebojowych opowieści słynnej grupy. 14 czerwca ukażą się (video i DVD do wypożyczenia oraz sprzedaży) komedie "Jabberwocky" oraz "Monty Python i święty Graal" . "Sens życia według Monty Pythona" zostanie wydany w tym samym dniu jedynie na DVD (do wypożyczenia i sprzedaży).

Wideo na temat: michael video