• Informacje na temat:

  michael warren

Artykuły na temat: michael warren
 • Warren Beatty i "Kill Bill"

  Warren Beatty był pierwotnie typowany do zagrania roli Billa w przygotowywanym przez Quentina Tarantino filmie "Kill Bill" . Jednak tuż przed rozpoczęciem realizacji drogi aktora i reżysera rozeszły się i na ekranie w roli Billa pojawił się David Carradine. Dlaczego Warren Beatty i Quentin Tarantino nie mogli się porozumieć?

 • Lesley Ann Warren w żydowskiej komedii

  Lesley Ann Warren ( "Idź na całość" , "Angol" , "Sekretarka" ) dołączyła do obsady komedii "When Do We Eat". Realizowany właśnie obraz jest opowieścią o rodzinnej wieczerzy pewnej żydowskiej rodziny. Familijna idylla bohaterów wali się w gruzy po tym, jak patriarcha rodu zostaje podstępnie poczęstowany dawką... ecstasy.

 • Nie żyje aktor Michael John Pollard

  W wieku 80 lat zmarł w szpitalu amerykański aktor o polskich korzeniach Michael John Pollard. Urodzony w stanie New Jersey artysta występował w dziesiątkach filmów i seriali.

 • Warren Beatty wycofuje się z projektu Tarantino

  Amerykański aktor Warren Beatty ("Dick Tracy", "Romanssidło" , "Bugsy") wycofał się z obsady najnowszego projektu Quentina Tarantino "Kill Bill". Po kilkumiesięcznych negocjacjach prowadzonych w tej sprawie, gwiazdor stwierdził, że "nie ma czasu na pracę na planie tego filmu".

 • Michael Bolton: Koncert w Polsce w 2019 r.

  ...7 sierpnia w COS Torwar w Warszawie zaśpiewa amerykański wokalista Michael Bolton, pamiętany z przebojów "When A Man Loves A Woman" czy "How Am I Supposed To Live Without You".

 • W kurtce Michaela Jacksona

  ..."To kurtka, którą pożyczyłem od Michaela Jacksona" - w ten sposób Nick Cave dowcipkował ze swojej czerwonej marynarki, w której wystąpił frontmenując formacji Grinderman na głównej scenie festiwalu Roskilde. Koncert weteranów był jednym z najciekawszych punktów drugiego dnia (piątek, 4 lipca) duńskiego festiwalu.

 • Daryl Hannah w "Kill Bill"

  Do obsady najnowszego filmu Quentina Tarantino dołączyła kolejna gwiazda. Obok Umy Thurman, Michaela Madsena, Warrena Beatty, Lucy Liu i Jasona Biggsa w "Kill Bill" wystąpi Daryl Hannah ("Łowca androidów", "Plusk", "Wall Street" , "Roxanne").

 • "Casablanca" najbardziej romantyczna

  Przebój "Casablanca" Michaela Curtiza z 1942 roku, z Humphrey'em Bogartem i Ingrid Bergman w rolach głównych, zwyciężył w ankiecie na "Najbardziej romantyczny film wszech czasów". Głosowanie zorganizował magazyn FilmFour (http://www.filmfour.com) z okazji zbliżającego się Dnia Zakochanych.

 • Gwiazdy Hollywood kręcą w Łodzi

  Amerykanie po raz kolejny będą kręcić film w Polsce. Łódź została wybrana na plan filmowy horroru "The House" w reżyserii Robbiego Hensona. Polskie miasto będzie "udawać" amerykańską Alabamę, a w filmie zobaczymy m. in. Michaela Madsena ( "Kill Bill" ) i Matthew Perry'ego ( "Przyjaciele" ).

 • Ethan Hawke: Spektakularne sukcesy i dotkliwe porażki

  ..."Gdy byłem młodszy, podziwiałem Warrena Beatty’ego, który mógł sobie pozwolić na jeden film co cztery lata. Myślałem, że mogę wszystko: prowadzić wytwórnię, napisać książkę, od czasu do czasu nakręcić film. Ale życie tak nie działa, może za wyjątkiem jednej czy dwóch osób w całym pokoleniu. Rzadko można pogodzić ze sobą te wszystkie rzeczy" - mówił Ethan Hawke w wywiadzie udzielonym w 2010 roku...

Wideo na temat: michael warren
 • "Nienawistna ósemka"

  Bohaterami jest ósemka nieznajomych: łowca nagród John Ruth (Kurt Russell), były żołnierz Unii - major Marquis Warren (Samuel L. Jackson), szeryf miasteczka Chris Mannix (Walton Goggins), lokalny kat Oswaldo Mobray (Tim Roth), kowboj Joe Gage (Michael Madsen) konfederacki generał Sanford Smithers (Bruce Dern) oraz Bob "Meksykanin" (Demián Bichir). Wszystkich mężczyzn połączy postać Daisy Domergue