• Informacje na temat:

  michał cały

Artykuły na temat: michał cały
 • Michał Czernecki: Nie wierzyłem w siebie

  Długo miał wątpliwości, czy dobrze wybrał studia. Nie ukrywa, że bywało mu ciężko. "Jednak nie zmieniłbym ani jednego przeżytego dnia. Bo nawet trudne chwile czegoś nas uczą" - mówi Michał Czernecki.

 • Michał Żebrowski jak Ernest Hemingway?

  Czasem wystarczy nieco zmienić swój wygląd, by nagle zacząć przypominać kogoś innego. Przekonał się o tym Michał Żebrowski, który w ostatnim czasie mocno posiwiał. On sam twierdzi, że upodabnia się do św. Mikołaja, ale część jego fanów ma na ten temat inne zdanie. Niektórzy widzą w nim kopię znanego pisarza.

 • ​Michał Czernecki: Aktorstwo sporo mnie kosztuje

  W najnowszym serialu TVN-u "Motyw" Michał Czernecki zagrał komisarza Pawła Szulca. - Nasz zawód jest półprzepuszczalny - mówi aktor.

 • Dalszy ciąg problemów Michała Szpaka. Jest oświadczenie agencji

  W lutym Michał Szpak poinformował, że jego nowym menedżerem został Maciej Durczak, mąż i opiekun Ani Wyszkoni. Później pojawiły się informacje, że może stracić prawa do swoich utworów. Pojawiło się oświadczenie jego byłej agencji.

 • Michał Bajor: Figlarnie i przebojowo

  ..."Color Cafe" to kolejna płyta Michała Bajora, która właśnie ukazała się na rynku. "To, że ja jestem w garniturze, nie oznacza, że śpiewam garniturowo. Wykonuję mnóstwo pogodnych, żartobliwych piosenek" - mówi wokalista.

 • Michał Bryś: Marta Manowska potrafi otwierać ludzkie serca

  W piątek 20 marca o 20.25 TVP1 wyemituje pierwszy odcinek nowego programu "Ośmiu wspaniałych". Reżyserem tego show jest Michał Bryś, którego widzowie znają jako jurora "Bake Off - Ale ciacho!" i gospodarza szóstej edycji "Hell's Kitchen". Dla niego praca przy tym programie była powrotem do przeszłości, bo przed laty zajmował się produkcją telewizyjną.

 • Wyznanie mamy Michała Wiśniewskiego. "Gdyby nie on, może już bym nie żyła"

  Z okazji Dnia Dziecka mama Michała Wiśniewskiego udzieliła wywiadu. Zdradziła, jaki wokalista jest prywatnie.

 • Michał Malitowski cieszy się, że zdążył się rozstać z żoną przed pandemią

  Michał Malitowski był w czwartek, 23 kwietnia, gościem Agaty Młynarskiej w jej wieczornej relacji na żywo na Instagramie. Tematem ich rozmowy była m.in. sytuacja związana z koronawirusem. Juror "Tańca z Gwiazdami" wyznał, że gdyby pandemia wybuchła rok temu, kiedy był jeszcze w związku z wieloletnią partnerką Joanną Leunis, kwarantanna skończyłaby się dla nich obojga katastrofą.

 • Michał Szpak: W paszczy lwa

  Pod koniec maja ma się ukazać nowa płyta Michała Szpaka, który jesienią 2017 r. zadebiutował w roli jurora w programie "The Voice of Poland".

 • "Piłsudski" Michała Rosy od 13 września w kinach

  Ukazanie Józefa Piłsudskiego jako człowieka z krwi i kości, niezłomnego na polu walki i poddającego się namiętnościom w relacjach osobistych - to cel, jaki postawili sobie twórcy filmu "Piłsudski". Wyreżyserowany przez Michała Rosę obraz, w którym główną rolę gra Borys Szyc, wejdzie na ekrany kin 13 września.

Zdjęcia na temat: michał cały
 • Michał Piróg
Wideo na temat: michał cały
 • "Wojenne dziewczyny": Michał Czernecki o serialu

  Michał Czernecki (serialowy Witek) opowiada o "Wojennych dziewczynach, o swoim bohaterze, jego relacjach z Ewką (Vanessa Aleksander) oraz o tym, co odróżnia najnowszą produkcję TVP od "Czasu honoru". - Cały nasz wysiłek polega na tym, żeby dać temu serialowi kobiecą optykę postrzegania świata. Witek jakoś się w tą optykę wpisuje. Tutaj nie ma wielu ludzie niezłomnych, nie ma takich bohaterów

 • Michał Kondrat o premierze filmu "Dwie Korony" w Cannes

  W Cannes na towarzyszących festiwalowi targach dla dystrybutorów 22 maja odbył się pokaz polskiego filmu "Dwie Korony" o życiu św. Maksymiliana Kolbe. Reżyser Michał Kondrat nie krył zadowolenia(...) na polskich widzów, ale także widzów na całym świecie". Premiera polska filmu zaplanowana jest na 13 października.

 • Michał Witkowski: Robert Leszczyński był powierzchowny

  Michał Witkowski wspomina Roberta Leszczyńskiego jako człowieka wesołego i energicznego, ale podkreśla jednocześnie, że nie był typem intelektualisty. – Dzwonią do mnie tabloidy i mówią: słuchaj(...) trzeźwy i w pełni szczęśliwy umarł na najnormalniejszą cukrzycę, chociaż wątpię – mówi Michał Witkowski.

Dyskusje na temat: michał cały