• Informacje na temat:

  michał fajbusiewicz na tropie

Artykuły na temat: michał fajbusiewicz na tropie
 • Michał Fajbusiewicz wciąż na tropie

  Znów przypomniał o sobie, choć tym razem w nieco innej formie. Już nie zawodowo, przedstawiając kolejną zagadkę kryminalną, a prywatnie. Michał Fajbusiewicz (60 l.) niedawno wyznał, że po 27 latach(...) na kontakt z widzami. Teraz można go oglądać w internetowym programie "Fajbusiewicz na tropie". Zanim odnalazł swoją życiową drogę i został dziennikarzem, imał się najróżniejszych zajęć. Był kelnerem...

 • Michał Fajbusiewicz znów w telewizji

  Michał Fajbusiewicz po wielu latach wraca na ekrany telewizorów. Tym razem na antenie Polsat Play dziennikarz opowiadać będzie o nierozwiązanych sprawach kryminalnych w programie "997 - Fajbusiewicz na tropie".

 • Fajbusiewicz wraca do telewizji

  Michał Fajbusiewicz powraca na telewizyjny ekran. Polsat Play podjął decyzję o reaktywacji znanego z TVP kryminalnego programu "997". W nowej odsłonie nazywać się on będzie "997. Fajbusiewicz na tropie".

 • Złoczyńcy, bójcie się! On wrócił

  Mój nowy program jest lustrem przestępczości - mówi Michał Fajbusiewicz. - Pokazuje brutalną rzeczywistość. Czy wytrawny tropiciel kryminalistów pomoże policji ich schwytać?

 • Figurski w duecie z Zientarskim na antenie Polsat Play

  Michał Figurski, Bogusław Wołoszański i Sylwester Latkowski to gwiazdy wiosennej ramówki Polsat Play. Stacja ma w ofercie wiele nowości,ale także kilka znanych już programów.

 • Polsat Play jesienią: Wojownicy, seks i mafia

  ...program, powracającego po latach, Michała Fajbusiewicza - "997 - Fajbusiewicz na tropie" . Stacja ta stawia jednak przede wszystkim na sprawdzone programy. Widzowie będą mogli śledzić jesienią...