• Informacje na temat:

  michał figurski dziennikarz

Artykuły na temat: michał figurski dziennikarz
 • Michał Figurski taksówkarzem

  Znany dziennikarz i prezenter radio wy Michał Figurski wystąpi w najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu".

 • Michał Figurski wraca do telewizji

  Po niemal rocznej przerwie, związanej z przebytym w 2015 roku wylewem, Michał Figurski wraca do telewizji. Dziennikarz poprowadzi dzisiejsze wydanie programu Polsat News 2 "WidziMiSię".

 • Michał Figurski: Wymagania wobec mnie są ogromne

  Dla Michała Figurskiego praca jest obecnie priorytetem. Twierdzi, że bardzo pozytywnie wpływa na jego kondycję fizyczną i psychiczną, wymaga bowiem wysiłku fizycznego i intelektualnego. Stanowi więc najlepszą formę rehabilitacji. Figurski nie ukrywa jednak, że powrót do pracy nie należał do łatwych. Pierwsze nagranie wspomina jako wyjątkowo nieudane.

 • Michał Figurski: Nie jestem bohaterem

  Michał Figurski wraca do sprawności po przebytym wylewie. Twierdzi, że za jego determinacją kryje się przede wszystkim strach. Dziennikarz boi się, że jeśli nie będzie dbał o siebie i poddawał ciężkiej rehabilitacji, nigdy nie odzyska zdrowia. Podkreśla, że na tym strachu zbudował plan stopniowego powrotu do sprawności.

 • Michał Figurski: Zawsze mogłem liczyć na bliskich

  Rodzina i przyjaciele to według Michała Figurskiego najważniejsza wartość w życiu. Dziennikarz uważa, że każdy człowiek w trudnych chwilach potrzebuje wsparcia ze strony bliskich osób. On sam zawsze mógł liczyć na swoich najbliższych - byli dla niego źródłem siły i mobilizacją do walki z chorobą.

 • ​Michał Figurski: Udar "odziedziczony" po ojcu

  ...​Michał Figurski od śmierci ojca żył w strachu, że jemu również przydarzy się udar. Nie zmienił jednak trybu życia i nie dbał wystarczająco o zdrowie. Uważa, że jest to dość charakterystyczna postawa wśród młodych ludzi, żyjących w przekonaniu o własnej nieśmiertelności.

 • Michał Figurski: Nie popełnię samobójstwa

  W polskim dubbingu francuskiej animacji "Sklep dla samobójców" usłyszymy Michała Figurskiego, który "zagrał" klienta borykającego się z nagłym obniżeniem stopy życiowej, Popularny dziennikarz opowiedział o swoim podejściu do życia i dystansie jaki ma do wydarzeń ostatnich miesięcy, a także o polskiej smutnej meteorologicznie rzeczywistości.

 • Michał Figurski w "Mam talent!"?

  Michał Figurski oraz Kuba Wojewódzki to jeden z najpopularniejszych obecnie radiowych duetów. Jest szansa, że to właśnie ten pierwszy zastąpi tego drugiego i zasiądzie jesienią w składzie jury "Mam talent!".

 • UEFA zrezygnowała z Figurskiego

  Michał Figurski nie będzie prowadził konferansjerki na Stadionie Narodowym podczas półfinałowego meczu Euro 2012. Decyzję w tej sprawie podjęła UEFA.

 • Jazda Figurowa z Figurskim

  Michał Figurski pozazdrościł chyba Kubie Wojewódzkiemu, z którym prowadził audycje radio we wpierw w Antyradiu teraz w Esce Rock, i sam wkrótce poprowadzi swój autorski program w telewizji.

Zdjęcia na temat: michał figurski dziennikarz
 • Michał Figurski
Wideo na temat: michał figurski dziennikarz
 • Michał Figurski: Nie jestem bohaterem

  Michał Figurski wraca do sprawności po przebytym wylewie. Twierdzi, że za jego determinacją kryje się przede wszystkim strach. Dziennikarz boi się, że jeśli nie będzie dbał o siebie, nigdy nie odzyska zdrowia.

 • Michał Figurski: Zawsze mogłem liczyć na bliskich

  Rodzina i przyjaciele to według Michała Figurskiego najważniejsza wartość w życiu. Dziennikarz uważa, że każdy człowiek w trudnych chwilach potrzebuje wsparcia ze strony bliskich osób.

 • Michał Figurski rusza z nową audycją

  Michał Figurski zaangażował się w kampanię, której celem jest uświadomienie Polakom roli odpowiedniego odżywiania w procesie rekonwalescencji. W ramach akcji dziennikarz poprowadzi audycję, w której podejmie temat żywienia medycznego. – Po udarze długo byłem nieprzytomny, nie przyjmowałem żadnych pokarmów. Mój organizm nie miał siły, żeby się regenerować, a był to najbardziej newralgiczny moment