• Informacje na temat:

  michał górski

Artykuły na temat: michał górski
 • Michał Żebrowski i Tomasz Oświeciński w "Uchu Prezesa"

  W nowym odcinku "Ucha Prezesa" pojawią się Michał Żebrowski i Tomasz Oświeciński. W kogo się wcielą popularni aktorzy?

 • Michał Bajor: Figlarnie i przebojowo

  ..."Color Cafe" to kolejna płyta Michała Bajora, która właśnie ukazała się na rynku. "To, że ja jestem w garniturze, nie oznacza, że śpiewam garniturowo. Wykonuję mnóstwo pogodnych, żartobliwych piosenek" - mówi wokalista.

 • Festiwal w Opolu w Polsacie: Alvaro Soler, Paweł Kukiz, Michał Szpak na koncercie "Przebojowe Opole"

  W piątek 22 czerwca w Amfiteatrze w Opolu odbędzie się transmitowany przez Polsat koncert "Przebojowe Opole". Na scenie pojawią się m.in. Alvaro Soler, Perfect, Lady Pank, Grzegorz Hyży, Red Lips, Ich Troje i Michał Szpak.

 • Michał Czernecki: Dwa nieudane samobójstwa

  Przyzwyczaiłam się, że raczej widzę cię w poważnych rolach - jak np. w "Wojennych dziewczynach"... Michał Czernecki: - Ja chyba do tych czasów pasuję - nie wiem, może przez urodę, wzrost, fryzurę(...)? - Będąc w zapaści finansowej, zagrałem w reklamie jednej z telefonii komórkowych i wtedy właśnie poznałem Roberta Górskiego. Zawsze chciałem go poznać, bo Kabaret Moralnego Niepokoju to jeden z moich...

 • Michał Szpak w "Kabarecie na Żywo"

  W niedzielę w show "Kabaret na Żywo" w Polsacie muzyczną gwiazdą odcinka zatytułowanego "Francja elegancja" będzie Michał Szpak.

 • Magdalena Górska: Powrót do "Klanu" po 16 latach

  ...produkcji duży sentyment, bo debiutowałam w niej w wieku 15 lat, jeszcze jako uczennica liceum. Sandra Stec to córka prezesa klubu sportowego, w którym trenował Michał (Daniel Zawadzki), jej niespełniona(...) granicy, gdzie robiła duże interesy. To chyba nawiązanie do mojej kariery (śmiech). Dalej czuje miętę do Michała Chojnickiego? - Oczywiście! Zdradzę, że znowu będzie o niego mocno walczyć. Wciągnie go...

 • Michał Malinowski i jego podróże z plecakiem

  Ponad cztery miesiące trwała wakacyjna podróż po Azji i Bliskim Wschodzie młodego aktora Michała Malinowskiego, znanego z serialu "Wszystko przed nami". Michał przejechał sam z plecakiem przez Indie, Nepal, Malezję, Tajlandię, Izrael, Jordanię i Egipt.

 • Węże 2020: "Futro z misia" najgorszym filmem roku

  Popkulturowa Akademia Wszystkiego już po raz dziewiąty przyznała Węże - nagrody dla najgorszych filmów roku. Najwięcej wyróżnień i tytuł najgorszego filmu roku otrzymało "Futro z misia" w reżyserii Kacpra Anuszewskiego i Michała Milowicza, które triumfowała w aż 4 kategoriach. Kim są pozostali laureaci?

 • Pierwsi przegrani w "YCD"

  Znamy już pierwszych przegranych wśród finalistów "You Can Dance". Z programu musieli odejść Barbara Derkowska i Błażej Górski.

 • "Ratownicy" - nowy polski serial

  Piękne górskie plenery, mrożące krew w żyłach akcje ratunkowe i folklorystyczny klimat. To wszystko już jesienią będą mogli zobaczyć widzowie Jedynki.

Zdjęcia na temat: michał górski
Dyskusje na temat: michał górski
 • Re: Anna Dymna wróciła do nałogu przez... kwarantannę!

  Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju też miał taki dynks i palił po każdym "lubi dubi". Być może to dotyczy także i kobiet?

 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  , do sierpnia 2017 Grzegorz Miecugow,: Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Henryk Sawka, a także Wojciech Zimiński występowali również: Andrzej Poniedzielski, Robert Górski, Ilona Łepkowska, Janusz Weiss, Maciej Łubieński i Maria Czubaszek. Zawsze PiS jest w sposób „wulgarny i obrzydliwy” obrażana przez