• Informacje na temat:

  michał i marcin wójcik

Artykuły na temat: michał i marcin wójcik
 • Michał Wójcik prosi o pomoc. Jego partnerka ma raka

  Michał Wójcik, czyli członek znanego kabaretu Ani Mru-Mru, zamieścił w Internecie nagranie, w którym prosił o pomoc. Jego partnerka Jani zachorowała na raka.

 • #Zostańwdomu: Marcin Wójcik, Katarzyna Pakosińska i inni we wspólnej piosence

  Pakosińska, Czas dla nas (Agnieszka Kowaluk, Dorota Jarema, Aneta Jaślar), Marcin Wójcik, Jan Młynarski, Grupa MoCarta (Bolesław Błaszczyk, Paweł Kowaluk, Michał Sikorski, Filip Jaślar), Zbigniew Stelmasiak(...)! ). Natomiast występ na balkonie swojego mieszkania udostępnił w internecie Michał Sołtan ( sprawdź! ). Inicjatywa spotkała się z pozytywnym odbiorem fanów.  Teraz swoją cegiełkę dołożyły osoby...

 • Marcin Wójcik: 45 lat i Ani Mru Mru

  Zanim został gwiazdą kabaretu, pracował jako nauczyciel. Na scenie występuje od prawie 20 lat. Z Michałem Wójcikiem (który nie jest jego bratem) i Waldemarem Wilkołkiem stworzył kultowy tercet. 5 stycznia 2019 roku Marcin Wójcik skończył 45 lat.

 • Marcin Wójcik nie tylko o show "Następny proszę!": Można śmiać się ze wszystkiego

  ..."Mnie najbardziej inspiruje polityka, bo uwielbiam ludzi, którzy są niekompetentni" - mówi w rozmowie z Interią Marcin Wójcik z Kabaretu Ani Mru Mru. Popularny kabareciarz od 30 września będzie prowadził nowy rozrywkowy program w TV Puls "Następny proszę!". Teleturniej nie ma jednak nic wspólnego z polityką. O co tu więc chodzi?

 • Marcin Wójcik: Futbol i golf

  Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru przełom czerwca i lipca podporządkował mundialowi. W wolnych chwilach gra też w golfa. Zagraniczne wczasy zaplanował na drugą połowę sierpnia. Po raz kolejny wybierze się wtedy z rodziną do Chorwacji.

 • Festiwal w Opolu 2019: Jak wygląda i co robi zapomniany Marcin Rozynek?

  Sporym zaskoczeniem dla widzów niedzielnego (16 czerwca) koncertu "Nie pytaj o Polskę #30latwolności" na Festiwalu w Opolu była obecność zapomnianego wokalisty Marcina Rozynka.

 • Polsat Superhit Festiwal 2019: Michał Szpak i Julia Wieniawa w nowych rolach

  W dniach 24-26 maja w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się piąta edycja Polsat Superhit Festiwal, który zastąpił Sopot TOPtrendy Festival. W rolach prowadzących zadebiutują Michał Szpak i Julia Wieniawa.

 • Festiwal w Opolu w Polsacie: Alvaro Soler, Paweł Kukiz, Michał Szpak na koncercie "Przebojowe Opole"

  W piątek 22 czerwca w Amfiteatrze w Opolu odbędzie się transmitowany przez Polsat koncert "Przebojowe Opole". Na scenie pojawią się m.in. Alvaro Soler, Perfect, Lady Pank, Grzegorz Hyży, Red Lips, Ich Troje i Michał Szpak.

 • "Nic się nie stało": Gorąca debata po emisji w TVP dokumentu o pedofilach

  Dokument Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" Telewizja Polska pokazała w środę wieczorem, 20 maja, na antenie Jedynki. Film zapowiadany był jako wstrząsająca relacja, opowiadająca o pedofilii wśród elit i w środowisku celebrytów. Czy to właśnie pokazał film? Po emisji w studiu w TVP1 odbyła się emocjonująca debata z udziałem m.in. reżysera i wiceministra sprawiedliwości Michała Wójcika.

 • Ani Mru-Mru dubbingują... pchły

  Pierwszy raz w dubbingu, ale, przyznać trzeba, że pewności siebie im nie brakuje. Aktorzy kabaretu Ani Mru-Mru - Marcin Wójcik i Michał Wójcik - użyczyli swoich głosów dwóm zwariowanym pchełkom, bohaterkom filmu "Biała i Strzała podbijają kosmos 3D". Film w kinach już 17 września.

Wideo na temat: michał i marcin wójcik
 • Artyści z Ani mru mru zdradzili kulisy swojej pracy

  Ani mru mru to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Tworzą go trzej mężczyźni: założyciel Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek. W „20m2 Łukasza” artyści zdradzili kulisy swojej pracy. Opowiedzieli, co najgorszego może przytrafić się kabareciarzom na scenie i jak radzą sobie w niespodziewanych sytuacjach. Problem pojawia się, gdy któryś z nich zapomni tekstu. Co wówczas