• Informacje na temat:

  michał i paulina sa para

Artykuły na temat: michał i paulina sa para
 • Znamy wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami"

  W 11.edycji "Tańca z Gwiazdami zobaczymy 11 par. Program poprowadzą laureatka Telekamery "Tele Tygodnia" Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Według niepotwierdzonych jeszcze informacji w jury show zasiądą, podobnie jak w poprzedniej edycji, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska to  zwycięzcy programu "Love Island. Wyspa miłości...

 • Kim jest Pola Wiśniewska? Piąta żona Michała Wiśniewskiego jest na Instagramie

  Na planie najnowszego teledysku Michała Wiśniewskiego pojawiła się jego piąta żona Paulina. Na Instagramie możemy zobaczyć wykonywane przez nią zdjęcia.

 • Michał Wiśniewski zaręczony. Kim jest jego wybranka?

  Plotkarskie media donoszą, że Michał Wiśniewski ponownie się zaręczył. Przyszłą żoną wokalisty i lidera Ich Troje zostanie Paulina, z którą gwiazdor spotyka się od kilku miesięcy.

 • Michał Szpak pokazał prywatne zdjęcie z Pauliną Biernat. Są parą?

  Ponad 6 tys. polubień zdobyło czarno-białe zdjęcie opublikowane na instagramowym profilu Michała Szpaka. Na kolanach wokalisty siedzi Paulina Biernat, jego partnerka z programu "Taniec z gwiazdami".

 • "Taniec z Gwiazdami": Paulina Chylewska odpada

  Paulina Chylewska i Jacek Jeschke odpadli w 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami". Decyzja telewidzów może być zaskakująca, biorąc pod uwagę fakt, że para zatańczyła drugi najlepiej oceniony taniec wieczoru. Pierwszą maksymalną notę w bieżącej edycji show otrzymał duet Natalia Szroeder-Jan Kliment.

 • Jak Paulina Chylewska ćwiczy walca wiedeńskiego?

  Tylko w Interii możecie zobaczyć, jak Paulina Chylewska przygotowuje się do kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami".

 • Paulina Chruściel: Singielka w "Ożenku"

  Paulina Chruściel zamierza wrócić do teatru. Zagra główną rolę w premierowym spektaklu Teatru 6. piętro "Ożenek" na podstawie sztuki Mikołaja Gogola. Partnerować jej będzie m.in. Michał Żebrowski, Anna Dereszowska i Cezary Pazura. Od jesieni będzie można ją też ponownie oglądać w roli Elki Kowalik w serialu TVN "Singielka".

 • Paulina Chylewska o "Tańcu z Gwiazdami": Byłam załamana

  Paulina Chylewska prowadzi programy i serwisy sportowe TVP 1 oraz TVP Info. Uważa, że udział w 7. sezonie "Tańca z Gwiazdami" to szansa na przygodę. Jest wielką optymistką.

 • Najgorsze pary "Tańca z Gwiazdami"

  ...a dziennikarka zebrała od jurorów tylko 19 punktów. Para zdołała jeszcze zatańczyć tylko jeden taniec i decyzją telewidzów pożegnała się z programem. Jacek Lenartowicz - Paulina Biernat(...) jurorów, tylko 18 punktów, z programem pożegnała się para Viola Arlak - Krzysztof Hulboj. W kolejnym odcinku Siwiec nie poprawiła jednak swoich notowań. - Taniec to mowa ciała. Ja nie wiem, w jakim...

 • "Taniec z Gwiazdami": Kasia Sawczuk odpada, Paulina Chylewska olśniła jurorów

  ..., a Iwona Pavlović zwróciła uwagę na "efektowny" ślizg na kolanach, który przypomniał jej o popisowym numerze Michała... Malitowskiego. Para dostała 30 punktów. Paulina Chylewska i Jacek Jeschke(...) i wyrażasz to ciałem" - zakończył ocenę Michał Malitowski. Para otrzymała 33 punkty. Tomasz Zimoch i Paulina Biernat zatańczyli walca angielskiego. "Opanował pan choreografię, zatańczył pan z klasą...

Zdjęcia na temat: michał i paulina sa para
Wideo na temat: michał i paulina sa para
 • "Taniec z Gwiazdami 11": Pierwszy odcinek

  Żadna z par nie odpadła w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Najlepsze oceny od jurorów otrzymała Julia Wieniawa. Inauguracyjny program 11. edycji obfitował też w dodatkowe atrakcje. Michał Malitowski powtórzył słynny wyczyn Beaty Tyszkiewicz i siarczyście zaklął na wizji, z kolei Paulina Sykut-Jeżyna przypadkowo ujawniła imię syna Rafała Maseraka.

 • "Taniec z Gwiazdami 11": Kulisy 1. odcinka

  od jurorów otrzymała Julia Wieniawa. Inauguracyjny program obfitował też w dodatkowe atrakcje. Michał Malitowski powtórzył słynny wyczyn Beaty Tyszkiewicz i siarczyście zaklął na wizji, z kolei Paulina Sykut-Jeżyna przypadkowo ujawniła imię syna Rafała Maseraka.