• Informacje na temat:

  michał ich troje

Artykuły na temat: michał ich troje
Zdjęcia na temat: michał ich troje
Wideo na temat: michał ich troje
 • Michał Wiśniewski o prowadzeniu samochodu po alkoholu: Wydmuchałem 2,4 promila

  Lider grup: Ich Troje, Troje i Red Head Michał Wiśniewski w rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem w "Bagażu osobistym" opowiedział, jak wyglądało zatrzymanie przez policję, gdy prowadził samochód po alkoholu. Czy brał kiedyś narkotyki? - Ja bym chętnie się jakiejś maryśki napalił, ale ja po tym idę spać, więc nie mam nic z tego - wyjaśnił muzyk. (Bagaż osobisty/TTV/x-news)

 • Michał Wiśniewski krytykuje Donatana i Cleo: Nie mają szans na wygraną

  - Donatan i Cleo nie mają szans na wygraną na Eurowizji - stwierdził Michał Wiśniewski w programie "Świat się kręci". Jego grupa Ich Troje startowała w konkursie w 2003 roku z piosenką "Keine Grenzen" oraz w 2006 w Atenach z utworem "Follow My Heart". Pierwszy utwór dotarł do finału Eurowizji i zajął 7. miejsce. "Follow My Heart" nie wszedł do finału. Donatan i Cleo z kolei awansowali

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Dwóch Wiśniewskich na scenie

  W najbliższym odcinku show zobaczymy Michała Wiśniewskiego. I to w dwóch osobach! Najpierw wcieli się w niego Filip Lato i wykona „Zawsze z tobą chciałbym być” - wielki przebój zespołu Ich Troje, który znalazł się w wydanym w 2001 roku albumie „AD.4”. Jak jego występ oceni prawdziwy Michał Wiśniewski?