• Informacje na temat:

  michał janja

Artykuły na temat: michał janja
 • "Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami": Sebastian Stankiewicz zatańczy z Janją Lesar

  Czy Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar zostaną największą sensacją w walce o Kryształową Kulę? Jakie atuty uda się zaprezentować artyście kabaretowemu i aktorowi na parkiecie show?

 • "Taniec z Gwiazdami": Z kim zatańczy Janja Lesar?

  Stacja Polsat ujawniła nazwisko pierwszej trenerki, która weźmie udział w 11. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". To Janja Lesar, słoweńska choreografka, trenerka tańca i mistrzyni świata w w tańcach latynoamerykańskich.

 • Michał Bajor w "Tańcu z Gwiazdami"

  ...​Zawsze stronił od życia na świeczniku i show-biznesu, niechętnie udzielał wywiadów, a z fanami spotykał się jedynie podczas swoich koncertów. Tym razem Michał Bajor zrobi jednak wyjątek. Już w najbliższy piątek pojawi się on na parkiecie "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami".

 • Michał Malitowski świętuje narodziny córki

  Tancerz i juror tanecznego show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Michał Malitowski świętował wraz z przyjaciółmi urodziny swojej córeczki Lii.

 • Kim jest Michał Kwiatkowski?

  Jest zdecydowanie najmniej znaną postacią wśród wszystkich uczestników 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Kim jest Michał Kwiatkowski? Zwycięzcą ostatniej edycji francuskiego "Idola"!

 • "Taniec z gwiazdami" [5. odcinek]: Michał Koterski pożegnał się z programem

  Michał Koterski i Janja Lesar nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Para w piątym odcinku pożegnała się z programem.

 • Kim jest Michał Kwiatkowski?

  Jest zdecydowanie najmniej znaną postacią wśród wszystkich uczestników 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Kim jest Michał Kwiatkowski? Zwycięzcą ostatniej edycji francuskiego "Idola"!

 • "Taniec z gwiazdami": Szczere wyznania Michała Koterskiego

  ...- To zabawa, ale poprzeczkę stawiam wysoko i walczę ze swoimi słabościami. Chcę tańczyć coraz lepiej. Nie dla wygranej, a dla samego siebie - przyznaje Michał Koterski.

 • "Taniec z Gwiazdami": Kto najlepszy w wielkim finale?

  W wielkim finale dziesiątej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zmierzyli się Damian Kordas i Janja Lesar oraz Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Kto okazał się najlepszy?

 • "Taniec z Gwiazdami": Zachwycili jurorów, ale odpadli [półfinał]

  W pierwszej rundzie półfinaliści zaprezentowali się w swych najsłabszych tańcach. Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke rozpoczęli półfinałowe zmagania od pasodoble. Michał Malitowski pochwalił modelkę(...) Mamba. Para otrzymała 27 punktów. Damian Kordas i Janja Lesar zatańczyli jive’a. "To ty zrobiłeś największy postęp taneczny w tym programie. Dziewczyny były po prostu bardziej zdolne" - zauważyła...

Zdjęcia na temat: michał janja
Wideo na temat: michał janja
 • Damian Kordas: To był nasz najlepszy taniec

  W drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami" Damian Kordas, zwycięzca programów "MasterChef" i "Agent - Gwiazdy" oraz Janja Lesar zatańczyli fokstrota. "Gratulacje za pracę stóp" - pochwalił Kordasa Michał Malitowski. "Góra lata na lewo i prawo, ale masz niespotykaną lekkość jak na amatora" - dodał juror. Na "rozlataną ramę" zwróciła za to uwagę Iwona Pavlović. Para otrzymała 22 punkty, jednak sam Kordas

Dyskusje na temat: michał janja
 • Re: Faworyci czują się... zagrożeni!

  opadł Michał i Paulina a nie Janja-ona tanczy z Bilem

 • Re: Faworyci czują się... zagrożeni!

  Tym razem z show pożegnali się Michał Szpak i Janja Lesar. - a ona przypadkiem nie tańczy z Bilem? :)

 • Re: Faworyci czują się... zagrożeni!

  Odpadł Michał Szpak i Paulina Biernat a nie Janja!!! Janja tańczy z Billem!!! Oby wygrał Bill, Zielińska się już przejadła - za dużo je wszędzie, a do tańczy z Maserakiem, który ma już dwie Kryształowe Kule, Kuszewski jest okey, świetnie tańczy, ale po jego partnerce Annie Głogowskiej widać że za bardzo chce wygrać.

 • Re: Faworyci czują się... zagrożeni!

  Odpadł Michał Szpak i Paulina Biernat a nie Janja!!! Janja tańczy z Billem!!! Oby wygrał Bill, Zielińska się już przejadła - za dużo je wszędzie, a do tańczy z Maserakiem, który ma już dwie Kryształowe Kule, Kuszewski jest okey, świetnie tańczy, ale po jego partnerce Annie Głogowskiej widać że za bardzo chce wygrać. Boszszee. A bierze udział w tej hecy by PRZEGRAĆ ? xcholewa nie kapuje widac