• Informacje na temat:

  michał kasprzykowski

Artykuły na temat: michał kasprzykowski
 • Bartłomiej Kasprzykowski: Czekam na role psychopatów

  Które z pana wcieleń w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" było Panu najbliższe? Bartłomiej Kasprzykowski: - Leonard Cohen. Dorastając, słuchałem płyty "The Best od Leonard Cohen" i czytałem(...) kolejny czarny charakter w pana karierze. - Tak się jakoś złożyło, że Michał Kwieciński (reżyser i producent serialu - przyp. red.) widzi mnie ostatnio w rolach czarnych charakterów. Czekam na...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Najlepszy Kasprzykowski

  W sobotę, 19 września, rywalizacja między uczestnikami show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" była jak zwykle bardzo zacięta. W trzecim odcinku 4. edycji polsatowskiego programu najlepszy okazał się jednak Bartek Kasprzykowski, który wcielił się w króla soulu, Barry'ego White'a.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4": Bartek Kasprzykowski najlepszy w finale!

  Bartek Kasprzykowski został zwycięzcą czwartej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktor brawurowo wcielił się w Nat King Cole’a. Widzowie oglądali zmagania uczestników show w sobotę, 7 listopada, wieczorem, w Polsacie.

 • Glinka, Kasprzykowski i Dryl w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4"

  Bartek Kasprzykowski, Katarzyna Glinka i Monika Dryl będą uczestnikami kolejnej edycji show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Najlepszy Michał Grobelny!

  W pierwszym odcinku 4. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rywalizacja była bardzo zacięta. W sobotę, 5 września, jurorzy nie mieli łatwego zadania. Aż do samego końca show nie było wiadomo, kto wygra. Dopiero po głosowaniu uczestników okazało się, że zwyciężył Michał Grobelny.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy finalistów show!

  Poznaliśmy czwórkę finalistów programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Za tydzień o czek na 100 tys. złotych powalczą: Bartek Kasprzykowski, Monika Dryl, Zofia Zborowska i Michał Kwiatkowski.

 • Tamara Arciuch: Praca aktora jest bardzo nieregularna

  Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski to jedna z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Tworzą doskonały duet zarówno w domu, jak i w pracy. Obydwoje zgodnie podkreślają - największą wartością w ich życiu jest rodzina i poukładane życie osobiste.

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz zwyciężyli w 3. edycji Wielkiego Testu o Polskim Filmie. W finale pokonali duet Tamara Arciuch-Bartek Kasprzykowski.

 • Trzebiatowska opuszcza męża

  W serial u "Teraz albo nigdy!" szykuje się małżeńska scysja. Marta Orkisz (Żmuda-Trzebiatowska) wyprowadzi się od męża Roberta (Kasprzykowski).

 • Zawirowania w "Przyjaciółkach"

  W najnowszym, 7. odcinku "Przyjaciółek" niczego nieświadoma Patrycja, którą gra Joanna Liszowska, zostanie okradziona. Z kolei Paweł (Bartek Kasprzykowski), mąż Anki, umówi się na randkę z ponętną przedszkolanką. Czy w serialu dojdzie do kolejnego romansu?

Zdjęcia na temat: michał kasprzykowski
Wideo na temat: michał kasprzykowski
 • "Przyjaciółki": Dwie wdowy po Michale

  Czy dojdzie do konfrontacji Patrycji (Joanna Liszowska) z Edytą (Paulina Chapko)? Jak ułoży się współpraca Anki (Magdalena Stużyńska - Brauer) i Pawła (Bartek Kasprzykowski)? Inga (Małgorzata Socha) niedługo urodzi. Spodziewa się chłopca czy dziewczynki? Czy Zuza (Anita Sokołowska), Łukasz (Mikołaj Krawczyk) i Dagmar (Marcin Korcz) założą wspólny biznes? Co jeszcze wydarzy się w trzecim odcinku

 • "Przyjaciółki": Zwiastun 8. odcinka

  Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) jest załamana zdradą Pawła (Bartek Kasprzykowski) i samotnie wychodzi do klubu. Czy sięgnie po alkohol, z którym miała problemy? Inga (Małgorzata Socha) bardzo tęskni za Hanią (Pola Figurska). Zuza (Anita Sokołowska) przyjęła pierścionek zaręczynowy od Janka (Marek Bukowski), ale czuje się postawiona pod ścianą. Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": "Dumka na dwa serca" w finale

  Już w najbliższą sobotę, 7 listopada, Polsat wyemituje finałowy odcinek programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O główna nagrodę walczyć będą Michał Kwiatkowski, Bartek Kasprzykowski, Monika Dryl i Zosia Zborowska. Oczywiście na scenie zobaczymy też pozostałych uczestników show. Natalia Szroeder i Michał Grobelny zdecydowali się zaśpiewać wspólnie wielki hit Edyty Górniak i Mietka Szcześniaka

Dyskusje na temat: michał kasprzykowski