• Informacje na temat:

  michał koterski kaśka

Artykuły na temat: michał koterski kaśka
 • "Pierwsza miłość": Michał Koterski oszalał na punkcie syna!

  Michał Koterski, czyli Henryk "Kaśka" Staniewski z "Pierwszej miłości", niespełna cztery miesiące temu został ojcem i... oszalał na punkcie małego Fryderyka. - Bycie tatą jest najcudowniejszą rzeczą w moim życiu - wyznał w wywiadzie.

 • Nie daje się ujarzmić

  Do niedawna szokował kontrowersyjnymi wypowiedziami i nietypowym zachowaniem. Uznany za niegroźnego skandalistę, budził raczej uśmiech na twarzy niż poważanie. Michał Koterski dojrzał i zamierza zmienić wizerunek.

 • "Pierwsza miłość": Michał Koterski zaręczył się z piękną modelką

  Michał Koterski, czyli Henryk "Kaśka" Staniewski z "Pierwszej miłości", spotkał wreszcie dziewczynę, u boku której chce przejść przez życie. Aktor kilka dni temu oświadczył się pięknej modelce Marceli Leszczak i... usłyszał upragnione "tak"!

 • Jesienne nowości Polsatu

  Koniec lata to dla telewizji Polsat pierwszy dzwonek nowej, jesiennej ramówki. I tym razem ogrody warszawskiej Vilii Foksal rozświetliły gwiazdy spod znaku Słońca.

 • "Pierwsza miłość": Michał Koterski o nałogach i ojcu

  Serialowy Kaśka niedawno bawił nas w "Tańcu z gwiazdami". Teraz udzielił szczerego do bólu wywiadu!

 • "Pierwsza miłość": Szokująca informacja

  Jak łatwo się domyśleć Marzena (Marta Chodorowska) nie pojawiła się po raz kolejny w życiu "Kaśki" (Michał Koterski) całkiem przypadkowo. Już wkrótce uroczy barman przekona się, że życie bywa pełne niespodzianek. Zanim jednak to nastąpi, dawna ukochana poinformuje Saniewskiego, że jej syn Kuba (Kacper Olszewski) wpadł w kłopoty. Bez chwili namysłu "Kaśka" ruszy na odsiecz i wyciągnie...

 • Stefani wraca z Ameryki

  Stefani to obok Kaśki (Michał Koterski) jedna z najbardziej komediowych postaci w serialu. Razem stworzyli bardzo oryginalną parę. Jednak kilka miesięcy temu Stefani wyjechała do Ameryki na(...) poprosi go by jej wybaczył i znowu byli razem. Czy Kaśka da jej drugą szansę? Wszystko wyjaśni się już za parę tygodni.

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  ..., dziś w obsadzie są też: Urszula Dębska (Sabina Weksler), Mateusz Banasiuk (Radek Zieliński), Michał Koterski (Henryk "Kaśka" Saniewski), Katarzyna Ankudowicz (Beata Mazur), Błażej Michalski (Mikołaj(...) ceremonia odbyła się na Zamku Czocha. Z kolei "Kaśka" (Michał Koterski) odziedziczył po cioci z USA... zamek! W Wadlewie Malwina (Agnieszka Wielgosz) upozorowała napad na własny sklep. Seweryn...

 • "M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"!

  Po Janku Meli, niepełnosprawnym zdobywcy dwóch biegunów, założycielu fundacji Poza Horyzonty, Marcelinie Zawadzkiej, byłej Miss Polonia i Michale Koterskim, czyli "Kaśce" z "Pierwszej miłości", przyszedł czas na odkrycie kolejnej gwiazdy, którą widzowie zobaczą jesienią na parkiecie. Będzie to aktorka Agnieszka Sienkiewicz, znana widzom z "M jak miłość" i "Przyjaciółek". - Agnieszka może być...

 • Niebezpieczny uwodziciel

  W roli Oskara Billa zobaczymy Tomasza Ciachorowskiego, który niedawno dołączył do obsady serialu. Nowy bohater wprowadzi Dagę (Anna Szymańczyk) w wielki świat mody. Wszystko zacznie się od zupełnego przypadku. Pewnego dnia Kaśka (Michał Koterski) znajdzie przy jednym ze stolików w Barbarianie zaproszenia na pokaz mody i podaruje je Dadze. Wie, że moda leży w kręgu jej zainteresowań. Daga...

Zdjęcia na temat: michał koterski kaśka
Wideo na temat: michał koterski kaśka
 • "Pierwsza miłość": Kaśka jest spontaniczny!

  - Nie czytam do przodu scenariuszy, dlatego, że wydaje mi się, że akurat w tej postaci nie ma to sensu. Jest ona spontaniczna i spontanicznie też staram się podchodzić do przygotowania i czytać to dzień przed zdjęciami - o wcielaniu się w postać Kaśki i pracy nad rolą mówi Michał Koterski.

 • "Pierwsza miłość": "Nie mogłam inaczej"

  Kaśka (Michał Koterski) ratuje Kubę z opresji i zostaje dotkliwie pobity. Chłopak zamiast wdzięczności okazuje mu jednak wrogość. Kaśka w przypływie złości mówi Kubie, że jest jego ojcem… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

Dyskusje na temat: michał koterski kaśka